Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Młodszy Prawnik - Junior Associate

DUBIJ-LEGAL TOMASZ DUBIJ KANCELARIA RADCY PRAWNEGO

6 00010 000 netto (+ VAT) / mies.
  • Aleje Jerozolimskie 61
    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • Kontrakt B2B
  • Pełny etat
  • Specjalista

Aleje Jerozolimskie 61

Warszawa

Nasza kancelaria jest stosunkowo nowym podmiotem na rynku, ale tworzą ją prawnicy z wieloletnim doświadczeniem pracy w renomowanej globalnej kancelarii prawniczej. Naszą kreatywność, doświadczenie oraz różnorodność udało nam się przekuć w nową jakość oferując usługi prawnicze zgodnie z najlepszymi międzynarodowymi standardami, a przy tym uwzględniające lokalną specyfikę. Dzięki temu zaufało nam wielu renomowanych lokalnych i międzynarodowych klientów. Poszukujemy osoby otwartej, ambitnej oraz poważnie myślącej o konsekwentnym budowaniu swojej kariery, z którą będziemy dalej rozwijać naszą kancelarię oraz jej renomę.

Opis stanowiska:

  • Wsparcie radców prawnych oraz adwokatów w bieżących projektach
  • Udział w realizacji bieżących projektów doradczych
  • Interpretacja przepisów prawa, sporządzanie projektów umów, raportów due diligence, opinii, pism, wniosków
  • Bezpośredni kontakt z klientami, sądami oraz organami administracji publicznej

Wymagania:

  • Absolwent/ka prawa przed aplikacją lub aplikant/aplikantka I / II roku
  • Język angielski – zaawansowany
  • Znajomość pakietu MS Office
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Zdolność analitycznego myślenia oraz formułowania myśli w sposób jasny i rzeczowy w mowie i piśmie
  • Sumienność oraz pełne zaangażowanie w pracy
  • Dokładność i rzetelność
  • Samodzielność w działaniu pod kierunkiem oraz merytorycznym nadzorem doświadczonego prawnika
  • Dobra organizacja czasu pracy
  • Wysoka kultura osobista
  • Doświadczenie w pracy merytorycznej w kancelarii prawnej / dziale prawnym przedsiębiorcy

Oferujemy:

  • Możliwość zdobycia doświadczenia oraz awansu w dynamicznie rozwijającej się kancelarii
  • Praca przy realizacji projektów dla znaczących lokalnych i międzynarodowych klientów z sektora finansowego, spożywczego, energetycznego (OZE) oraz nieruchomościowego
  • Praca w zespole doświadczonych radców prawnych i adwokatów
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Możliwość pracy zdalnej (w uzgodnionym zakresie)

Ogłoszenie archiwalne