Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Młodszy Prawnik - Junior Lawyer

Peterka & Partners Kancelaria Prawnicza S.K.A.

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło 10 dni temu
  • umowa o pracę, umowa zlecenie, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

Do obowiązków osoby zatrudnionej będzie należała bieżąca obsługa klientów kancelarii głównie w zakresie ich reprezentowania w postępowaniach sądowych i administracyjnych.

Nasze wymagania

  • 1 lub 2 rok aplikacji radcowskiej bądź adwokackiej

  • Biegła znajomość języka angielskiego, w tym terminologii prawniczej

  • Mile widziana dobra znajomość języka niemieckiego lub języka francuskiego

  • Min. 2 lata doświadczenia  w pracy w kancelarii, doświadczenie w zakresie reprezentowania klientów w postępowaniach sądowych i administracyjnych będzie dodatkowym atutem

  • doświadczenie w obsłudze spraw dot. roszczeń pasażerskich z tytułu odszkodowania na podstawie przepisów Rozporządzenia 261/2004 będzie dodatkowym atutem

  • Sumienność i dokładność

  • Wysoka kultura osobista

  • Umiejętność pracy w zespole

To oferujemy

  • Stabilną pracę w środowisku międzynarodowym

  • Pracę w przeważającej mierze z zagranicznymi klientami

  • Konkurencyjne wynagrodzenie

  • Zapraszamy do przesyłania aplikacji za pośrednictwem przycisku aplikowania.

O nas

Międzynarodowa kancelaria prawnicza z siedzibą w Warszawie poszukuje Kandydatów/-tek do pracy na stanowisku: Młodszy Prawnik - Junior Lawyer