Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Młodszy Prawnik - Junior Lawyer

Peterka & Partners Kancelaria Prawnicza sp. k.O firmie

  • Warszawa, mazowieckie

  • Ogłoszenie wygasło 8 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • Pełny etat
  • Specjalista

Międzynarodowa kancelaria prawnicza z siedzibą w Warszawie poszukuje Kandydatów/-tek do pracy na stanowisku:

Opis stanowiska:

Do obowiązków osoby zatrudnionej będzie należała bieżąca obsługa klientów kancelarii głównie w zakresie ich reprezentowania w postępowaniach sądowych i administracyjnych.

Wymagania:

  • 1 lub 2 rok aplikacji radcowskiej bądź adwokackiej
  • Biegła znajomość języka angielskiego, w tym terminologii prawniczej
  • Mile widziana dobra znajomość języka niemieckiego lub języka francuskiego
  • Min. 2 lata doświadczenia  w pracy w kancelarii, doświadczenie w zakresie reprezentowania klientów w postępowaniach sądowych i administracyjnych będzie dodatkowym atutem
  • Sumienność i dokładność
  • Wysoka kultura osobista
  • Umiejętność pracy w zespole

Oferujemy:

  • Stabilną pracę w środowisku międzynarodowym
  • Pracę w przeważającej mierze z zagranicznymi klientami
  • Konkurencyjne wynagrodzenie

Zapraszamy do przesyłania aplikacji za pośrednictwem przycisku aplikowania.

Ogłoszenie archiwalne