Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Młodszy prawnik (junior) w zespole podatkowym

GARRIGUES POLSKA I ROBERTO DELGADO GIL sp.k.

Emilii Plater 53

Śródmieście

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • zgodne z wymaganiami

Nasze wymagania

  • jesteś absolwentem studiów prawniczych (udział w programach stypendialnych lub studia za granicą będą dodatkowym atutem);

  • interesujesz się prawem podatkowym i masz ambicję rozwijać się w tym kierunku;

  • posługujesz się językiem angielskim w stopniu zaawansowanym;

  • jesteś osobą dyspozycyjną;

  • posiadasz zdolności analityczne i lubisz rozwiązywać problemy;

  • współpracujesz w zespole

To oferujemy

  • zaangażowanie w zróżnicowane projekty z różnych obszarów prawa podatkowego, często dotykające również innych dziedzin prawa;

  • możliwość zdobywania doświadczenia w jednej z największych międzynarodowych kancelarii prawnych, o zasięgu globalnym, lidera w obszarze prawa podatkowego w Europie;

  • elastyczne godziny pracy;

  • uczestnictwo w kursach językowych;

  • atrakcyjne wynagrodzenie.