Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Młodszy Prawnik

Kancelaria Kurek, Wójcik i Partnerzy – Radcowie Prawni O firmie

  • Kraków, małopolskie

  • Ogłoszenie wygasło 10 dni temu
  • Specjalista (Mid / Regular)

Poszukujemy aplikantów radcowskich I lub II roku,  lub studentów V roku prawa na stanowisko:

Opis stanowiska:

  • wsparcie prawników/partnerów kancelarii w zakresie bieżącej obsługi prawnej klientów
  • przygotowywanie pism procesowych, umów, informacji i opinii prawnych
  • kontakty z klientami i instytucjami publicznymi
  • zbieranie i analiza danych potrzebnych do wskazanych projektów
  • prowadzenie postępowań przed sądem rejestrowym

Oczekiwania:

  • wykształcenie wyższe, prawnicze lub student V roku prawa lub rozpoczęta aplikacja adwokacka/radcowska
  • gruntowna i praktyczna wiedza z zakresu prawa spółek handlowych, a także prawa cywilnego oraz umiejętność praktycznego wykorzystania wiedzy
  • doświadczenie w pracy w kancelarii doradztwa prawnego – minimum 6 miesięcy
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego
  • umiejętność bardzo dobrej organizacji czasu pracy
  • wysoka kultura osobista i zaangażowanie
  • punktualność, odpowiedzialność za jakość i terminowość realizowanych zadań
  • umiejętności rozpoznawania problemów i ich rozwiązywania

Oferujemy:

  • ciekawą, pełną wyzwań pracę w Kancelarii o ugruntowanej pozycji rynkowej
  • możliwość rozwoju zawodowego
  • dostosowane do stażu pracy oraz umiejętności kandydata wynagrodzenie
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Ogłoszenie archiwalne