Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Młodszy Prawnik

SelvitaO firmie

Rekrutacja zdalna

Selvita

Michała Bobrzyńskiego 14

Kraków

Selvita S.A. jako globalny partner dla farmacji i biotechnologii zapewnia multidyscyplinarne wsparcie w rozwiązywaniu unikalnych wyzwań badawczych w obszarze odkrywania leków, badań regulacyjnych, a także badań i rozwoju. Spółka powstała w 2007 roku i obecnie zatrudnia ponad 500 osób, z czego 30% posiada stopień naukowy doktora. Główna siedziba Spółki i laboratoria mieszczą się w Krakowie. Ponadto Selvita posiada laboratoria w Poznaniu, a także biura w największych ośrodkach biotechnologicznych na świecie tj. w Regionie Bostonu i Regionie San Francisco w Stanach Zjednoczonych oraz w Cambridge w UK.

Zakres obowiązków:

  • Sporządzanie oraz opiniowanie projektów umów z zakresu bieżącej działalności Spółki
  • Zaangażowanie w obsługę korporacyjną grupy kapitałowej a także w innowacyjne projekty  R&D
  • Udzielanie porad prawnych wewnętrznym działom Spółki oraz przygotowywanie pism oraz opinii

Wymagania:

  • Biegła znajomość prawniczego języka angielskiego w mowie i w piśmie na minimalnym poziomie C1 (ponad 80% pracy odbywa się w języku angielskim), stąd preferowani będą kandydaci, którzy ukończyli szkołę prawa amerykańskiego/brytyjskiego;
    lub studiowali zagranicą w języku angielskim; lub podczas studiów brali udział
    np. w Willem C. Vis Moot
  • Wykształcenie wyższe prawnicze (I rok aplikacji radcowskiej lub adwokackiej)
    lub V rok studiów
  • Minimum roczne doświadczenie na stanowisku prawnika w kancelarii lub dziale prawnym spółki
  • Dobra znajomość prawa handlowego, prawa cywilnego oraz prawa własności intelektualnej
  • Zainteresowanie tematyką M&A, giełdy lub badań klinicznych będzie dodatkowym atutem
  • Samodzielność a także sumienne i skrupulatne podejście do wykonywanych obowiązków, własna inicjatywa i chęć działania

Nasz pakiet benefitów obejmuje:

  • Konkurencyjne wynagrodzenie i atrakcyjny system premiowy
  • Dofinansowanie
    do przedszkola w miejscu pracy
  • Ubezpieczenie na życie
  • Prywatna opieka medyczna
  • Zajęcia językowe - angielski
    i polski
  • Programy szkoleniowe: wewnętrzne wykłady naukowe, akademia peer-to-peer, szkolenia z umiejętności osobistych
  • Szansa na ukończenie doktoratu
  • Możliwość udziału
    w konferencjach naukowych
  • Zajęcia sportowe (siatkówka
    i piłka nożna)
  • Karta multisport
  • Dofinansowanie do obiadów
    i świeże owoce w biurze
Prosimy o dopisanie do swojej aplikacji następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w procesie rekrutacji prowadzonej przez Selvita S.A.”.

Jeżeli chce Pan/Pani, abyśmy zachowali przesłane dokumenty również dla celów przyszłych rekrutacji, bardzo prosimy o dopisanie do swojej aplikacji poniższej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych uzyskanych w procesie rekrutacji przez okres 3 lat od daty przesłania niniejszego dokumentu, w celu ich analizy pod kątem prowadzonych w Grupie Selvita procesów rekrutacyjnych”.

Ogłoszenie archiwalne