Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Młodszy prawnik

Rödl & PartnerO firmie

Rödl & Partner

Skałeczna 2

Kraków

Jesteśmy międzynarodową firmą doradczą z główną siedzibą w Norymberdze. Posiadamy 109 biur w 49 krajach. Od ponad 25 lat jesteśmy obecni w Polsce, gdzie zajmujemy się doradztwem podatkowym, prawnym oraz personalnym. Prowadzimy działalność audytorską i oferujemy outsourcing finansowo – księgowy. Można nas znaleźć w Warszawie, Poznaniu, Wrocławiu, Krakowie, Gliwicach i Gdańsku.

Zakres obowiązków

  • analiza przepisów i orzecznictwa
  • sporządzanie opinii prawnych i doradztwo prawne w zakresie zleconym przez Klientów
  • opracowywanie pism procesowych związanych z postępowaniami w sprawach dotyczących Klientów Kancelarii
  • praca zespołowa z aplikantami, asystentami oraz adwokatami, radcami prawnymi i doradcami podatkowymi
  • archiwizacja danych
  • wsparcie radcy prawnego/adwokata w codziennych zadaniach

Poszukiwane kompetencje

  • ukończone studia prawnicze lub rozpoczęta aplikacja radcowska/adwokacka (I rok)
  • komunikatywna znajomość języka niemieckiego i/lub angielskiego
  • 1 rok doświadczenia w obsłudze prawnej przedsiębiorstw, w tym spółek prawa handlowego
  • umiejętność bardzo dobrej organizacji czasu pracy
  • wysoka kultura osobista i zaangażowanie
  • punktualność, odpowiedzialność za jakość i terminowość realizowanych zadań
  • umiejętność rozpoznawania problemów i ich rozwiązywania

Oferujemy

  • możliwość objęcia patronatem
  • stałą opiekę merytoryczną doświadczonych prawników
  • pracę przy międzynarodowych projektach prawnych
  • możliwość indywidualnego rozwoju, szeroki wachlarz szkoleń wewnętrznych i zewnętrznych
  • dostosowane do stażu pracy oraz umiejętności kandydata wynagrodzenie
  • szeroki pakiet świadczeń socjalnych obejmujący m.in. prywatną opiekę medyczną
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie
aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Ogłoszenie archiwalne