Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Młodszy Prawnik

Kancelaria Kurek Wójcik i Wspólnicy sp.k.

Jana Dekerta 24

Podgórze

Kraków

Twój zakres obowiązków

  • wsparcie prawników/partnerów kancelarii w zakresie bieżącej obsługi prawnej klientów i transakcji;

  • przygotowanie pism procesowych, umów, informacji i opinii prawnych;

  • sporządzanie dokumentów korporacyjnych (m.in. uchwał, regulaminów, protokołów);

  • analiza i weryfikacja (audyt) umów;

  • przygotowywanie prostych pism w postępowaniach administracyjnych i sądowych;

  • analiza akt spraw, orzecznictwa i piśmiennictwa,

  • zbieranie i analiza danych potrzebnych do projektów prowadzonych przez kancelarię;

  • prowadzenie postępowań rejestrowych (w tym przed sądem rejestrowym);

  • kontakty z klientami, sądami, urzędami i innymi instytucjami publicznymi;

  • uczestnictwo w negocjacjach prostych umów;

  • kontrolowanie stanu prowadzonych spraw, wdrażanie polityk RODO, AML i innych (doradztwo i wsparcie w zakresie compliance klientów)

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe prawnicze lub status studenta V roku kierunku prawniczego;

  • dobrze widziana rozpoczęta aplikacja radcowska/adwokacka;

  • minimum 6 miesięcy doświadczenia zawodowego w kancelarii lub w dziale prawnym firmy;

  • mile widziane doświadczenie w zakresie tworzenia dokumentacji w oparciu o regulacje: prawa ochrony danych osobowych, prawa konsumenckiego;

  • gruntowna wiedza z zakresu prawa cywilnego, prawa spółek handlowych oraz procedury cywilnej;

  • umiejętność praktycznego wykorzystania wiedzy prawniczej;

  • płynna znajomość języka angielskiego, w tym znajomość terminologii prawniczej;

  • bardzo dobra znajomość obsługi komputera (pakiet MS Office, systemy informacji prawnej);

  • umiejętność analitycznego myślenia, rozpoznawania problemów oraz kreatywność w ich rozwiązywaniu;

  • zdolność dobrej organizacji czasu pracy, określania priorytetów i dokładność w wykonywaniu zadań;

  • wysoka kultura osobista;

  • zaangażowanie i chęć do nauki;

  • punktualność, odpowiedzialność za jakość i terminowość realizowanych zadań;

To oferujemy

  • ciekawą, odpowiedzialną i pełną wyzwań pracę w kancelarii o ugruntowanej pozycji rynkowej;

  • możliwość rozwoju zawodowego w doświadczonym zespole specjalistów, od których otrzymasz wsparcie w realizacji zadań i od których możesz się uczyć;

  • uczestnictwo w różnorodnych typach projektów;

  • możliwość skoncentrowania się na pracy merytorycznej (pełne wsparcie w realizacji aspektów administracyjnych, w szczególności obiegu dokumentów, zapewnia nasz kilkuosobowy dział back office);

  • dostosowane do stażu pracy oraz umiejętności wynagrodzenie;

  • stabilność zatrudnienia;

  • komfort pracy w nowoczesnym biurze;

  • dbałość o balans czasu pracy i odpoczynku;

  • przestrzeń do samodzielnego działania i podejmowania inicjatyw;

  • niezbędny czas potrzebny na wdrożenie się do nowych obowiązków oraz wsparcie w tym zakresie;

  • możliwość udziału w spotkaniach integracyjnych i eventach firmowych;

Benefity

  • owoce

  • spotkania integracyjne

  • służbowy telefon do użytku prywatnego

  • firmowa biblioteka

  • kawa / herbata

  • napoje

  • program rekomendacji pracowników

Kancelaria Kurek Wójcik i Wspólnicy sp.k. to zgrany zespół specjalistów: radców prawnych, adwokatów i prawników.

Działamy od dwudziestu lat na rynku usług prawniczych dla biznesu doradzając klientom z różnych branż. Przez ten czas nasi prawnicy zrealizowali tysiące projektów z zakresu M&A (transakcji fuzji i przejęć), inwestycji private equity, przekształceń gospodarczych, restrukturyzacji, prawa spółek, prawa handlowego, prawa konkurencji, finansowania projektów inwestycyjnych, prawa własności intelektualnej, a także postępowań sądowych, arbitrażowych i rozwiązywania sporów.

W swoich kompetencjach łączymy doskonałą znajomość regulacji prawnych z trafnym rozpoznaniem i zrozumieniem potrzeb oraz celów biznesowych naszych klientów. Dzięki temu oferujemy skuteczne i konkretne rozwiązania.

Poszukujemy absolwentów prawa oraz studentów V roku kierunków prawniczych na stanowisko: MŁODSZY PRAWNIK

Przewiń do profilu firmy