Ta oferta pracy jest nieaktualna od 182 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Młodszy Prawnik

  • Kraków, małopolskie
  • Specjalista
  • 21.12.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    MŁODSZY PRAWNIK
    Miejsce pracy: Kraków
    SMW Legal to grupa prawników o wieloletnim doświadczeniu praktycznym, podbudowanym wiedzą teoretyczną.

    Kancelaria zajmuje się obsługą przedsiębiorców w pełnym zakresie doradztwa prawnego.

    Obecnie do naszego zespołu poszukujemy studenta IV lub V roku prawa.

    zadania

    • Sporządzanie pism procesowych, opinii prawnych, projektów umów oraz innych dokumentów w bieżącej działalności kancelarii
    • Bieżąca obsługa prawna klientów

    wymagania

    • Umiejętność samodzielnego sporządzania pism procesowym, umów i opinii
    • Umiejętność analizowania przepisów prawnych, wyszukiwania orzecznictwa i wykorzystywania ich w sporządzanych pismach procesowych
    • Znajomości programów Lex i Legalis
    • Pozytywne nastawienia do zadań i wysokiej kultury osobistej
    • Umiejętność pracy w zespole, organizacji pracy i zarządzania czasem
    • Status studenta IV lub V roku prawa

    oferujemy

    • Atrakcyjne warunki zatrudnienia, adekwatne do posiadanego doświadczenia
    • Ciekawą i ambitną pracę w młodym, dynamicznym zespole
    • Pracę w pełnym wymiarze czasu
    • Możliwość rozwoju zawodowego i poszerzenia zakresu posiadanych kompetencji
    Osoby zainteresowane prosimy o wysłanie CV za pomocą przycisku Aplikuj.