Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Młodszy Prawnik

VSoft S.A.

VSoft S.A.

Puszkarska 7J

Podgórze Duchackie

Kraków

Twój zakres obowiązków

  • Wspieranie przy sporządzaniu, weryfikowaniu i obsłudze umów z kontrahentami ze szczególnym uwzględnieniem kontraktów IT (m. in. waterfall, agile, SaaS),

  • Koordynowanie przepływu dokumentacji oraz procedur w obszarze ochrony danych osobowych w zakresie wynikającym z przepisów prawa,

  • Bieżące doradztwo dla menadżerów wyższego szczebla, sporządzenie opinii prawnych dotyczących m. in. konsekwencji prawnych działań spółki oraz rekomendacji w zakresie projektów realizowanych w spółce,

  • Wsparcie bieżącej obsługi prawnej spółki w procedurach związanych z dochodzeniem roszczeń, sporządzenie projektów pism procesowych,

  • Udział w negocjacjach z klientami,

  • Opiniowanie i przygotowywanie wewnętrznych dokumentów prawnych (protokoły, zarządzenia, regulaminy, procedury, projekty uchwał itp.),

  • Monitorowanie zmian prawnych w zakresie prawa umów, obowiązków regulacyjnych, prawa gospodarczego, prawa spółek handlowych, prawa o ochronie danych osobowych, prawa pracy, prawa autorskiego.

Nasze wymagania

  • Absolwentem studiów prawniczych, poszukujący pracy w niepełnym wymiarze godzin(1/2 etatu),

  • Minimum 1 rok doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku, obsługa prawna firm IT będzie dodatkowym atutem,

  • Dobra znajomość prawa umów handlowych, RODO, znajomość specyfiki umów IT będzie dodatkowym atutem,

  • Sumienność, samodzielność, wielozadaniowość, umiejętność pracy pod presją czasu

To oferujemy

  • VSoft to Ludzie! Dbamy o naszych pracowników (opieka medyczna, dofinansowana karta Multisport, ubezpieczenie na życie, fundusz integracyjny, paczki niespodzianki),

  • Zapewniamy komfortowe warunki pracy (elastyczne godziny, strefy relaksu, brak dress code’u),

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • elastyczny czas pracy

  • spotkania integracyjne

  • firmowa biblioteka

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • strefa relaksu

  • program rekomendacji pracowników

VSoft S.A.

Jesteśmy producentem profesjonalnych rozwiązań IT dla branży finansowej. Od wielu lat tworzymy autorskie oprogramowanie dostosowane do potrzeb biznesu, stawiając na połączenie wiedzy i doświadczenia oraz najnowszych technologii. Nasz zespół tworzą profesjonaliści wierzący, że wspólnie jesteśmy w stanie sprostać każdemu wyzwaniu i dobrze się przy tym bawić. Ze względu na ciągły rozwój, obecnie poszukujemy osoby na stanowisko Młodszy Prawnik. Dowiedz się o nas więcej na stronie https://kariera.vsoft.pl/.

Przewiń do profilu firmy