Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Młodszy Prawnik

FORUM Towarzystwo Funduszy Inwestycyjnych

  • Wadowicka 3, Podgórze, Kraków
    Kraków, małopolskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • młodszy specjalista (Junior)
  • praca stacjonarna, praca hybrydowa

Wadowicka 3

Podgórze

Kraków

Twój zakres obowiązków

Chcesz pracować w zgranym zespole bez korporacyjnej struktury? Pociąga Cię wizja pracy w globalnym świecie biznesu, finansów i prawa, ale nie chcesz przeprowadzać się do Warszawy? –Chcesz rozwijać się jako prawnik/prawniczka, ale w żadnej kancelarii prawnej nie poznasz w praktyce prawa rynków finansowych i funduszy inwestycyjnych?

Zaaplikuj i poznajmy się w naszym biurze na ulicy Wadowickiej!

Kogo szukamy?

W związku z ciągłym rozwojem organizacji i nowych projektów szukamy absolwenta prawa (szczególnie dobrze poruszającego się w prawie gospodarczym i cywilnym), który chce uczyć się nowych zagadnień z zakresu prawa finansowego i funduszy inwestycyjnych.

Co możesz robić?

• Przygotowywać projekty umów, pism i wniosków. Chcielibyśmy żebyś po 3 miesiącach intensywnego wdrożenia tworzył/a oficjalne dokumenty wychodzące z organizacji całkowicie samodzielnie

• Brać czynny udział w obsłudze prawnej funduszy inwestycyjnych np. kontaktować się z partnerami biznesowymi w celu doprecyzowania zapisów umownych, uczestniczyć w korespondencji z depozytariuszem, bankiem, księgowością itp.

• Opiekować się obiegiem dokumentacji wewnętrznej i zewnętrznej np. skrupulatne archiwizowanie dokumentów w sieci wewnętrznej we współpracy z biurem administracji

• Opracowywać dokumentację związana z obsługą klientów i kontrahentów funduszy oraz towarzystwa np. tworzenie statutów, polityk inwestycyjnych w oparciu o założenia biznesowe

Nasze wymagania

  • Umiejętność pracy pod presją czasu

  • Zdolność analitycznego myślenia

  • Skrupulatność i dokładność w pracy z dokumentami

  • Biegła znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie

  • Dobra znajomość pakietu MS Office

Mile widziane

  • Wiedza z zakresu funkcjonowania rynku kapitałowego, w szczególności obrotu instrumentami finansowymi, funduszy inwestycyjnych będzie dodatkowym atutem

To oferujemy

  • Unikalną możliwość zdobycia praktycznego doświadczenia w jedynym Towarzystwie Funduszy Inwestycyjnych w Krakowie

  • Pracę w niekorporacyjnej strukturze z ludźmi otwartymi na nowe pomysły

  • Realną możliwość rozwoju i wpływu na organizację

  • Świetnie urządzone i wyposażone biuro na ulicy Wadowickiej

  • Elastyczny czas pracy umożliwiający realizację obowiązków związanych z aplikacją prawniczą (odbywanie aplikacji nie jest warunkiem koniecznym zatrudnienia)

  • Stabilne zatrudnienie na pełen etat na podstawie umowy o pracę

  • Początkowe wynagrodzenia w wysokości nie niższej niż 3000 zł netto – wysokość wynagrodzenia zostanie ustalona indywidualnie z poszczególnymi kandydatami w zależności od posiadanych kwalifikacji oraz kompetencji

  • Pakiet benefitów tj. dofinansowana prywatna opieka medyczna, Multisport, świeże owoce i pyszna kawa,

Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • owoce

  • spotkania integracyjne

  • kawa / herbata

  • napoje

Jesteśmy jedynym w Krakowie Towarzystwem Funduszy Inwestycyjnych założonym w 2007 roku. Aktualnie zarządzamy aktywami na poziomie ponad 7.000.000.000 złotych, jesteśmy w TOP 3 prywatnie zarządzanych TFI pod względem wielkości zarządzanego portfela. W codziennej pracy kierujemy się mottem „tradycyjnie łamiemy schematy”.

Więcej o nas tu: https://www.forumtfi.pl/

Przewiń do profilu firmy