Ta oferta pracy jest nieaktualna od 248 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Młodszy Prawnik - Najmy Komercyjne

  • Warszawa, mazowieckie
  • Specjalista
  • 13.03.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    HRK Legal specjalizuje się w rekrutacji prawników. Dzięki współpracy z wiodącymi polskimi i międzynarodowymi kancelariami, a także działami prawnymi spółek (stanowiska in-house) proponujemy naszym Kandydatom najatrakcyjniejsze oferty dopasowane do ich kwalifikacji i oczekiwań.

    Zobacz, co możemy dla Ciebie zrobić: zespół Legal w HRK.

    Dla naszego Klienta, kancelarii prawnej z siedzibą w Warszawie z silną praktyką prawa nieruchomości, poszukujemy Kandydata/Kandydatki na stanowisko:

    Młodszy Prawnik/Prawnik - Najmy komercyjne
    miejsce pracy: Warszawa

    Zadania:

    • sporządzanie i negocjowanie umów najmu powierzchni komercyjnych
    • udział w spotkaniach z klientami kancelarii oraz z kontrahentami klientów
    • bieżąca obsługa projektów nieruchomościowych (centra handlowe, etc.)
    • przygotowywanie projektów umów, memorandów, opinii prawnych i innych dokumentów
    • wsparcie starszych prawników w ich codziennej pracy na rzecz klientów

    Wymagania:

    • status aplikanta adwokackiego/radcowskiego, ewentualnie status studenta V roku studiów prawniczych
    • od pół roku do 3 lat doświadczenia w doradztwie prawnym w zakresie prawa nieruchomości, w tym umów najmu (warunek konieczny)
    • bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i w piśmie, w tym znajomość terminologii prawniczej
    • chęć dalszego rozwoju zawodowego w obszarze prawa nieruchomości
    • bardzo dobra organizacja czasu pracy
    • gotowość do ciągłej nauki
    • energia i entuzjazm

    Oferujemy:

    • pracę przy ciekawych projektach w prężnej praktyce prawa nieruchomości
    • możliwości rozwoju i dalszego awansu zawodowego w dynamicznie rozwijającej się kancelarii
    • możliwość dalszej nauki od ekspertów w branży
    • pracę w zgranym zespole z przyjazną atmosferą
    • pracę w centrum Warszawy

    Jeśli jesteś zainteresowana/y powyższą ofertą kliknij Aplikuj. Jest to równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie Twoich danych osobowych i wprowadzeniem ich do bazy danych firmy HRK S.A z siedzibą w Warszawie przy Pl. Bankowym 2 w celu przedstawiania ofert zatrudnienia, zgodnie z przepisami ustawy z 29.08.1997 o ochronie danych osobowych (Dz.U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z poź. zm.), a także z przyjęciem do wiadomości, że przysługuje Ci prawo wglądu do treści danych oraz ich poprawiania.