Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Młodszy Prawnik

GWW

  • Poznań

    Poznań, wielkopolskie
  • ogłoszenie wygasło 4 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • młodszy specjalista (Junior)

Twój zakres obowiązków

Praca w zespołach:

• postępowania sądowe i arbitrażowe

• kontrakty cywilne i handlowe

• prawo korporacyjne

• prawo pracy

• prawo TSL (Transport – Spedycja – Logistyka)

Nasze wymagania

  • ukończenie wyższych studiów prawniczych - mile widziani aplikanci aplikacji radcowskiej lub adwokackiej, ewentualnie studenci IV lub V roku prawa z bardzo dobrymi wynikami w nauce

  • dobra znajomość języka angielskiego i/lub języka niemieckiego

  • dyspozycyjność

  • umiejętność zarządzania czasem i realizacji założonych celów

  • sumienność, rzetelność, kreatywność

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w dużej firmie prawniczej istniejącej na rynku od 25 lat

  • bardzo dobrą atmosferę

  • nietuzinkowe sprawy

  • możliwość rozwoju zawodowego przy boku doświadczonych prawników

GWW

Kancelaria GWW jedną z największych firm prawniczych i podatkowych w Polsce. Znajdujemy się w czołówce najlepszych kancelarii w Polsce zdobywając wysokie pozycje w rankingach prawnych i podatkowych organizowanych przez Dziennik Gazetę Prawną oraz Rzeczpospolitą, a także w międzynarodowych zestawieniach branżowych: Chambers & Partners, The Legal 500 czy The Lawyer.

Na rynku funkcjonujemy od 25 lat. Zatrudniamy ponad 120 prawników, wśród których większość to radcowie prawni, adwokaci oraz doradcy podatkowi. Naszymi klientami są średnie i duże polskie firmy oraz międzynarodowe przedsiębiorstwa, zaś za obsługę klientów indywidualnych odpowiada zespół Private Client.

Przewiń do profilu firmy

Kontynuujemy rekrutację!