Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Młodszy prawnik - Specjalista ds. umów

ROCK CAPITAL sp. z o.o.

plac Stanisława Małachowskiego 2

Śródmieście

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • udział w obsłudze prawnej komercjalizacji powierzchni handlowych, w szczególności przygotowywanie projektów umów najmu oraz aneksów i wszelkich wewnętrznych aktów prawnych związanych z procesem komercjalizacji we współpracy z poszczególnymi działami firmy,

  • analiza i tworzenie dokumentów z zakresu bieżącej działalności spółki, nabywania i zbywania aktywów i innych dokumentów uwzględniających aspekty prawne,

  • opiniowanie umów, ofert, dokumentacji klientów spółki,

  • aktywny udział w negocjacjach kontraktowych oraz wsparcie prawne w zakresie prowadzonych negocjacji,

  • nadzór nad archiwizacją i obiegiem dokumentów prawnych firmy

Nasze wymagania

  • Umiejętność dobrej organizacji pracy i zarządzania czasem

  • Komunikatywność, umiejętność współpracy

  • Odpowiedzialność, skrupulatność, terminowość,

  • Umiejętność analitycznego myślenia i formułowania wniosków,

  • Umiejętność szybkiego podejmowania decyzji i efektywność w działaniu,

  • Znajomość pakietu Microsoft Office

  • Entuzjastyczne podejście do pracy i terminowość

  • Nie jest wymagane ukończenie aplikacji adwokackiej, czy radcowskiej,

  • Dodatkowym atutem będzie doświadczenie na podobnym stanowisku oraz umiejętność przeprowadzania procesu due diligence nieruchomości

To oferujemy

  • udział w wielu ciekawych projektach inwestycyjnych

  • przyjazna atmosfera w pracy w zgranym zespole

  • praca w nowym biurze w centrum Warszawy

  • niezbędne narzędzia pracy

  • elastyczny czas pracy i częściową możliwość pracy zdalnej

Zastrzegamy sobie prawo do odpowiedzi jedynie na wybrane aplikacje.

Jesteśmy deweloperem i inwestorem na rynku nieruchomości komercyjnych z wieloletnim doświadczeniem. Specjalizujemy się w tworzeniu parków handlowych na terenie całej Polski.

Przewiń do profilu firmy