Oferta pracy

Młodszy Prawnik w Zespole Compliance

MDDPO firmie

  • Mokotowska 49, Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło 10 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • Praca zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • młodszy specjalista (Junior)

MDDP

Mokotowska 49

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Uczestniczenie w projektach wdrożeniowych, audytowych, DD w zakresie compliance między innymi w obszarze ochrony danych osobowych, AML;

  • Wsparcie Klientów w zapewnieniu zgodności, tworzeniem i wdrażaniem procedur;

  • Bieżące doradztwo prawne w obszarze danych osobowych, nowych technologii, AML, pozostałych obszarach compliance;

  • Udział w bieżącym wsparciu klientów kancelarii w przygotowywaniu i redagowaniu umów,

  • Współorganizowanie szkoleń dla klientów.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe prawnicze;

  • Mile widziana znajomość prawa nowych technologii, prawa cywilnego i prawa umów;

  • Ok. 1-2 lata doświadczenia w pracy w kancelarii lub w dziale prawnym przedsiębiorstwa;

  • Doświadczenie w zakresie prawa ochrony danych osobowych, prawa nowych technologii, tworzenia procedur wewnętrznych, AML;

  • Otwarta głowa, chęć do nauki i kreatywność w rozwiązywaniu problemów prawnych, nie tylko w obszarze compliance,

  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego, w tym języka prawniczego;

  • Bardzo dobra znajomość obsługi komputera (pakiet MS Office, systemy informacji prawnej);

  • Profesjonalizm;

  • Samodzielny team player;

  • Zdolności interpersonalne, wysoka kultura osobista oraz odpowiedzialność.

To oferujemy

  • Udział w ciekawych projektach oraz duża samodzielność w ich prowadzeniu;

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • spotkania integracyjne

  • jasno określona ścieżka kariery

  • atrakcyjna lokalizacja biura w centrum Warszawy

MDDP

MDDP Olkiewicz i Wspólnicy to nowoczesna kancelaria prawna, która łączy w swoich kompetencjach doskonałą znajomość przepisów prawa i bogate doświadczenie ze zrozumieniem potrzeb i celów biznesowych klienta.

Nasi prawnicy mają na koncie realizację dziesiątek projektów z zakresu prawa spółek, M&A, finansowania projektów inwestycyjnych i restrukturyzacji, prawa własności intelektualnej, ochrony danych osobowych, prawa pracy, doradztwa regulacyjnego i compliance oraz postępowań sądowych i rozwiązywania sporów.

W pracy liczy się dla nas skuteczność i konkretne rozwiązania. Po nie trafiają do nas klienci.

Przewiń do profilu firmy