Młodszy Prawnik w Zespole Finansowania Projektów Inwestycyjnych

MDDPO firmie

  • Mokotowska 49, Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło 18 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • młodszy specjalista (Junior)

MDDP

Mokotowska 49

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Przygotowywanie dokumentacji transakcyjnej (umów kredytowych i innych umów ramowych finansowania, porozumień inwestycyjnych);

  • Uczestnictwo w badaniach prawnych due diligence;

  • Opracowywanie dokumentacji zabezpieczeń i wniosków o rejestrację zastawów i hipotek;

  • Przygotowywanie projektów umów i opinii prawnych.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe prawnicze;

  • Ok. 1- 2 lata doświadczenia w pracy w kancelarii, w dziale prawnym przedsiębiorstwa lub instytucji finansowej;

  • Znajomość i zainteresowanie prawem spółek i regulacjami rynku finansowego i kapitałowego;

  • Doświadczenie w przygotowywaniu dokumentów zabezpieczeń oraz wniosków o rejestrację zastawów i hipotek;

  • Doświadczenie w pracy przy transakcjach finansowania nieruchomości lub projektów OZE będzie dodatkowym atutem;

  • Biegła znajomość języka angielskiego, w tym języka prawniczego;

  • Bardzo dobra znajomość obsługi komputera (pakiet MS Office, systemy informacji prawnej);

  • Profesjonalizm;

  • Umiejętność pracy samodzielnej oraz zespołowej;

  • Umiejętność pracy pod presją czasu;

  • Zdolności interpersonalne, wysoka kultura osobista oraz odpowiedzialność.

To oferujemy

  • Wiele atrakcyjnych projektów oraz duża samodzielność w ich prowadzeniu;

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • spotkania integracyjne

  • jasno określona ścieżka kariery

  • atrakcyjna lokalizacja biura w centrum Warszawy