Młodszy Prawnik w Zespole Finansowania Projektów Inwestycyjnych

MDDPO firmie

  • Warszawa, mazowieckie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • młodszy specjalista (Junior)
  • praca zdalna
  • rekrutacja zdalna

MDDP

Mokotowska 49

Warszawa

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • Przygotowywanie dokumentacji transakcyjnej (umów kredytowych i innych umów ramowych finansowania, porozumień inwestycyjnych);
  • Uczestnictwo w badaniach prawnych due diligence;
  • Opracowywanie dokumentacji zabezpieczeń i wniosków o rejestrację zastawów i hipotek;
  • Przygotowywanie projektów umów i opinii prawnych.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe prawnicze;
  • Ok. 1- 2 lata doświadczenia w pracy w kancelarii, w dziale prawnym przedsiębiorstwa lub instytucji finansowej;
  • Znajomość i zainteresowanie prawem spółek i regulacjami rynku finansowego i kapitałowego;
  • Doświadczenie w przygotowywaniu dokumentów zabezpieczeń oraz wniosków o rejestrację zastawów i hipotek;
  • Doświadczenie w pracy przy transakcjach finansowania nieruchomości lub projektów OZE będzie dodatkowym atutem;
  • Biegła znajomość języka angielskiego, w tym języka prawniczego;
  • Bardzo dobra znajomość obsługi komputera (pakiet MS Office, systemy informacji prawnej);
  • Profesjonalizm;
  • Umiejętność pracy samodzielnej oraz zespołowej;
  • Umiejętność pracy pod presją czasu;
  • Zdolności interpersonalne, wysoka kultura osobista oraz odpowiedzialność.

To oferujemy

  • Wiele atrakcyjnych projektów oraz duża samodzielność w ich prowadzeniu;
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie nauki języków
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • możliwość pracy zdalnej
  • elastyczny czas pracy
  • spotkania integracyjne
  • jasno określona ścieżka kariery
  • atrakcyjna lokalizacja biura w centrum Warszawy

MDDP Olkiewicz i Wspólnicy to nowoczesna kancelaria prawna, która łączy w swoich kompetencjach doskonałą znajomość przepisów prawa i bogate doświadczenie ze zrozumieniem potrzeb i celów biznesowych klienta.

Nasi prawnicy mają na koncie realizację dziesiątek projektów z zakresu prawa spółek, M&A, finansowania projektów inwestycyjnych i restrukturyzacji, prawa własności intelektualnej, ochrony danych osobowych, prawa pracy, doradztwa regulacyjnego i compliance oraz postępowań sądowych i rozwiązywania sporów.

W pracy liczy się dla nas skuteczność i konkretne rozwiązania. Po nie trafiają do nas klienci.

Młodszy Prawnik w Zespole Finansowania Projektów Inwestycyjnych, Mokotowska 49, Warszawa