Oferta pracy

Młodszy Prawnik

Vision Express SP Sp. z o.o.O firmie

  • Warszawa, mazowieckie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa zlecenie, Kontrakt B2B
  • Pełny etat
  • Młodszy specjalista (Junior)
Z ponad 200 salonami sprzedaży, Vision Express od ponad 20 lat jest liderem w swojej branży. Jesteśmy częścią Grand Vision, międzynarodowej grupy obecnej w 44 krajach i zatrudniającej ponad 25 000 pracowników w ponad 6000 wysokiej klasy salonach optycznych. Jesteśmy stabilną i prężnie rozwijającą się firmą, dla której Klient jest największą wartością. Poszukujemy ludzi ambitnych, którzy będą dzielić z nami sukces.
Miejsce pracy: Warszawa

Zakres obowiązków:

  • Wsparcie administracyjno-prawne Działu Prawnego i Compliance
  • Tworzenie i opiniowanie regulaminów promocji marketingowych i sprzedażowych oraz tworzenie disclaimerów dla przekazów medialnych
  • Opiniowanie oraz tworzenie prostych umów i pism ze wszystkich obszarów działalności Spółki
  • Sporządzanie opracowań, analiz oraz przeprowadzanie reasearch’u dla Dyrektora Działu Prawnego i Compliance oraz pozostałych Członków Zespołu
  • Zarządzanie obiegiem dokumentów, w tym procesem archiwizacji

Oczekiwania:

  • Minimum 1 rok doświadczenia w pracy w dziale prawnym lub ewentualnie kancelarii prawnej
  • Minimum ukończony 4 rok studiów prawniczych  (mile widziany absolwent wydziału prawa)
  • Zdolność analizy i syntezy oraz umiejętność logicznego myślenia
  • Łatwość w konstruowaniu pism i dokumentów w języku prawniczym
  • Zorientowanie na rozwiązywanie problemów biznesowych w oparciu o wiedzę prawniczą
  • Umiejętność budowania efektywnych relacji z klientem wewnętrznym oraz silne zdolności interpersonalne
  • Język angielski co najmniej na poziomie umożliwiającym swobodną komunikację

A Vision Express da Ci:

  • forma współpracy - umowa zlecenie lub kontrakt B2B
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • pełne wdrożenie do pracy
    i wsparcie ze strony zespołu
  • bony podarunkowe i zniżki na nasze produkty
Wyrażam zgodę na przetwarzanie, przez Vision Express SP Sp. z o.o., danych osobowych podanych przeze mnie z własnej inicjatywy w dokumentach aplikacyjnych (m.in. formularz na stronie oraz CV), które wykraczają poza kategorię danych wskazaną w art. 221 Kodeksu pracy dla potrzeb obecnej rekrutacji.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy