Oferta pracy

Młodszy prawnik

NMS RecruitmentO firmie

8 000‐10 000 zł brutto / mies.
Rekrutacja zdalna

  • Warszawa, mazowieckie

  • Ogłoszenie wygasło 19 dni temu
  • Praca zdalna
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Młodszy specjalista (Junior)
Dla jednego z naszych klientów, firmy konsultingowej, poszukujemy Kandydatów na stanowisko:

ZAKRES ZADAŃ I ODPOWIEDZIALNOŚCI:

  • sporządzanie i opiniowanie regulaminów oraz innych dokumentów związanych z działalnością spółek klientów,
  • ścisła współpraca z innymi członkami zespołu projektowego,
  • zapewnianie wsparcia prawnego w realizowanych projektach,
  • współpraca z kancelariami zewnętrznymi,
  • ocena ryzyk i przedstawianie rozwiązań prawnych dla potrzeb prowadzonych projektów.

Od kandydatów oczekujemy:

  • wykształcenia wyższego prawniczego lub studentów ostatniego roku prawa,
  • umiejętności werbalnego myślenia i przetwarzania informacji słownych w dokumentach,
  • mile widziane doświadczenia zawodowego w dziale prawnym,
  • mile widziana znajomość branży finansów i bankowości,
  • kreatywność w rozwiązywaniu postawionych zadań.

Oferujemy:

  • umowa o pracę,
  • pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • profesjonalny proces wdrożenia,
  • stałe podnoszenie kompetencji poprzez rozwinięty system szkoleń,
  • niezbędne narzędzia pracy,
  • samodzielność w realizacji powierzonych zadań,
  • atrakcyjny pakiet benefitów pozapłacowych, w tym pakiet prywatnej opieki medycznej.
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Numer wpisu do agencji zatrudnienia: 15921

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy