Oferta pracy

Młodszy Prawnik

HRE InvestmentsO firmie

  • Warszawa, mazowieckie

  • Ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • Pełny etat
  • Młodszy specjalista (Junior)
HRE Investments to niezależny holding inwestycyjny typu private equity działający w sektorze nieruchomości. Zajmuje się inwestowaniem kapitału własnego oraz w imieniu polskich i międzynarodowych inwestorów prywatnych jak i instytucjonalnych.

W związku z dynamicznym rozwojem Spółki obecnie prowadzimy rekrutację na stanowisko:

Zakres obowiązków:

  • przygotowywanie projektów umów gospodarczych
  • bieżąca obsługa prawna poszczególnych spółek z grupy kapitałowej
  • analiza obowiązujących aktów prawnych
  • kontakt z kontrahentami, sądami oraz innymi instytucjami
  • bieżące wsparcie prawników departamentu prawnego oraz Członków Zarządu

Wymagania:

  • absolwent/absolwentka studiów prawniczych lub student/studentka V roku prawa
  • bardzo dobra znajomość prawa cywilnego oraz prawa handlowego, w szczególności prawa spółek
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie
  • systematyczność, terminowość, skrupulatność i odpowiedzialność za powierzone zadania
  • bardzo dobra organizacja pracy własnej
  • umiejętność pracy w zespole
  • biegła obsługa pakietu MS Office oraz systemów informacji prawnej
  • dodatkowym atutem będzie doświadczenie w pracy w kancelarii lub wewnętrznym dziale prawnym

Oferujemy:

  • atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności i doświadczenia
  • możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji
  • udział w ciekawych i rozwojowych projektach
  • przyjazną atmosferę pracy
  • służbowy sprzęt elektroniczny
  • owoce 2 razy w tygodniu
  • dogodną lokalizację biura
Jeżeli chcesz dołączyć do naszego zespołu, aplikuj klikając w przycisk aplikowania.

Zastrzegamy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.

Prosimy o przesyłanie CV wraz z poniższą klauzulą:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)).

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy