Oferta pracy

Młodszy Prawnik

Gemius SAO firmie

  • Domaniewska 48, Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę, umowa zlecenie, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • młodszy specjalista (Junior)

Gemius SA

Domaniewska 48

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • samodzielne doradztwo prawne, w tym w szczególności z zakresu ochrony danych osobowych, dla spółek z grupy Gemius, w tym spółek zagranicznych;

  • negocjowanie, tworzenie i opiniowanie umów;

  • tworzenie i zmiany procedur wewnętrznych;

  • budowanie świadomości prawnej w organizacji, w tym prowadzenie szkoleń;

  • udział w negocjacjach z klientami i partnerami zewnętrznymi;

  • reprezentowanie spółek z grupy w postępowania sądowych;

  • prowadzenie obiegu dokumentacji prawnej;

  • wsparcie administracyjne dla pozostałych członków działu prawnego.

Nasze wymagania

  • 4-5 rok studiów prawniczych albo rozpoczęta aplikacja;

  • co najmniej roczne doświadczenie zawodowe w zakresie prawa ochrony danych osobowych (warunek konieczny), prawa cywilnego i gospodarczego;

  • rozumienie podstaw rynków reklamowego, medialnego, telewizyjnego i online, jak również wpływu technologii na biznes;

  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie, w tym praktyczna znajomość angielskiej terminologii prawnej – warunek konieczny;

  • inicjatywa i zaangażowanie w realizację powierzonych zadań;

  • samodzielność, odpowiedzialność za powierzone zadania i znakomite zdolności interpersonalne.

Mile widziane

  • znajomość prawa nowych technologii (kontrakty IT), prawa konkurencji;

  • status aplikanta adwokackiego;

To oferujemy

  • możliwość aktywnego udziału w największym w naszej części świata projekcie badania internetu;

  • pracę w międzynarodowym środowisku, w rozwojowej i dynamicznej branży;

  • elastyczne godziny pracy i formę zatrudnienia;

  • dofinansowanie do karty medycznej i karty multisport;

  • wiele ciekawych benefitów, np. nauka języka angielskiego, masaże w biurze, wsparcie psychologiczne, szkolenia, nowoczesne biuro.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • owoce