Oferta pracy

Młodszy Prawnik

Billennium S.A.O firmie

4 5005 500 brutto / mies.
  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • Praca zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • młodszy specjalista (Junior)

Twój zakres obowiązków

  • Wsparcie organizacji procesów związanych z formalizacją zatrudnienia, przeprowadzaniem przetargów, koordynacją obiegu umów B2B, B2C etc.

  • Sporządzanie i opiniowanie umów handlowych oraz innych dokumentów, prezentacji i korespondencji zgodnych z działalnością Firmy w języku polskim i angielskim

  • Aktywne wsparcie wewnętrznego działu prawnego Firmy

  • Administrowanie umowami, terminami spotkań

Nasze wymagania

  • Min. Roczne doświadczenie zawodowe w obszarze tworzenia dokumentów prawnych, pracy na podobnym stanowisku (praca w kancelarii albo dziale prawnym podmiotu gospodarczego będzie atutem)

  • Wykształcenie wyższe prawnicze

  • Dobra znajomość prawa korporacyjnego, prawa gospodarczego, prawa cywilnego, przepisów związanych z funkcjonowaniem branży technologicznej w Polsce

  • Doskonałe umiejętności organizacyjne

  • Wysoko rozwinięte zdolności komunikacyjne

  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego pozwalająca na swobodną pracę z dokumentami (min. B2)

  • Umiejętność pracy w zespole

To oferujemy

  • Stabilną pracę w oparciu o Umowę o Pracę ( UoP) w rozwijającej się spółce

  • Możliwość pracy częściowo zdalnej oraz z biura w Warszawie

  • Szkolenia wstępne

  • Dostęp do branżowych platform e-learningowych

  • Prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie oraz karta Multisport

  • Darmowe zajęcia z języka angielskiego.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • ubezpieczenie na życie

  • spotkania integracyjne