Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Młodszy Prawnik

Kancelaria Radcy Prawnego Radca Prawny Grzegorz WanioO firmie

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło 15 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

Poszukujemy do naszego zespołu: aplikantów I i II roku posiadających co najmniej 2 letnie doświadczenie w bieżącej obsłudze przedsiębiorców w zakresie prawa korporacyjnego, procesów transakcyjnych (M&A) oraz rynków kapitałowych w ramach kancelarii prawnej lub jako in-house.

Nasze wymagania

  • doświadczenie zawodowe w zakresie prawa korporacyjnego, zainteresowanie tematyką procesów transakcyjnych (M&A), sporządzanie i opiniowanie umów w obrocie gospodarczym;

  • umiejętność wielopłaszczyznowego spojrzenia na rozwiązywany problem z uwzględnieniem biznesowych celów Klientów;

  • proponowanie oryginalnych pomysłów i używanie wyobraźni w procesie doradczym;

  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego, w tym terminologia prawna umożliwiającej komunikację z klientem (znajomość innych języków będzie dodatkowym atutem);

  • poczucie odpowiedzialności i rzetelności, rozumienie potrzeb biznesowych klienta;

  • zaangażowanie, otwartość, szczerość i chęć zbudowania trwałej relacji zawodowej.

To oferujemy

  • stabilne warunki współpracy

  • udział w ambitnych i interesujących projektach oraz bezpośrednią współpracę ze specjalistami o wieloletnim doświadczeniu w swoich dziedzinach;

  • transparentną linię rozwoju zawodowego;

  • realny wpływ na decyzje podejmowane w Kancelarii;

  • pracę w lubiącym się zespole, w którym relacje są partnerskie, a współpracownicy traktowani z szacunkiem.

Kancelaria Radcy Prawnego Radca Prawny Grzegorz Wanio

EVERBERG to Kancelaria skupiająca wiedzę, wieloletnie doświadczenie oraz kompetencje radców prawnych, adwokatów, aplikantów i prawników w obszarach obsługi transakcyjnej (M&A), rynków kapitałowych, nowoczesnych technologii (e-commerce/IT), danych osobowych, prawa własności intelektualnej oraz sporów i postępowań sądowych. Doradzamy Funduszom Inwestycyjnym, Domom Maklerskim, Uczelniom Wyższym, emitentom giełdowym, wiodącym podmiotom z branży e-commerce i mediów. Prowadzimy kompleksową obsługę pomiotów gospodarczych w języku polskim, angielskim, niemieckim i francuskim.

Przewiń do profilu firmy