Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Młodszy prawnik

MILLER, CANFIELD, W. BABICKI, A. CHEŁCHOWSKI I WSPÓLNICY Sp.k.O firmie

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • młodszy specjalista (Junior)

Twój zakres obowiązków

Do współpracy zapraszamy osoby:

- zainteresowane rozwojem w jednym z najstarszych i najlepszych zespołów prawa nieruchomości w Polsce,

- posiadające umiejętność jasnego formułowania myśli oraz umiejętności analityczne,

- systematyczne, uporządkowane i skrupulatne,

- odznaczające się inicjatywą i zaangażowaniem w wykonywane zadania,

- ambitne, dobrze odnajdujące się w pracy zespołowej, cechujące się odpowiedzialnością i sumiennością,

- twórczo podchodzące do rozwiązywania problemów,

- potrafiące pracować pod presją czasu.

Nasze wymagania

  • ukończone studia prawnicze,

  • biegła znajomość języka angielskiego umożliwiająca swobodną komunikację oraz tworzenie dokumentów,

  • zainteresowania lub doświadczenie w przynajmniej jednym z następujących obszarów: prawo nieruchomości, prawo cywilne, prawo spółek, prawo administracyjne,

  • gotowość i chęć rozwoju w obszarze prawa nieruchomości,

  • mile widziana znajomość drugiego języka obcego,

  • dyspozycyjność.

To oferujemy

  • ciekawą pracę w kancelarii skutecznie łączącej profesjonalizm międzynarodowej organizacji z doskonałą atmosferą i klimatem pracy,

  • możliwość rozwoju zawodowego poprzez udział w interesujących projektach, pod okiem uznanych ekspertów w dziedzinie prawa nieruchomości,

  • elastyczny czas pracy (w tym częściowo home office),

  • stałą opiekę doświadczonych mentorów, uznanych ekspertów w dziedzinie prawa nieruchomości w tym byłych i obecnych pracowników i profesorów WPiA UW,

  • stabilne warunki zatrudnienia oraz atrakcyjne wynagrodzenie,

  • pakiet usług medycznych LuxMed,

  • kartę Multisport,

  • rozwój zawodowy i osobisty, kursy, szkolenia, aplikacje, warsztaty w tym w zakresie „soft skills” etc.

MILLER, CANFIELD, W. BABICKI, A. CHEŁCHOWSKI I WSPÓLNICY Sp.k.

Kancelaria Miller Canfield jest częścią międzynarodowej kancelarii z siedzibą w Detroit USA. Na przestrzeni ostatnich 30 lat Miller Canfield w Polsce wspiera swoich klientów w podejmowanych przez nich projektach gospodarczych znajdując uznanie klientów, których liczba dynamicznie rośnie, komentatorów życia prawniczego (Kancelaria Miller Canfield została zwycięzcą IX edycji Rankingu Kancelarii Prawnych Dziennika Gazeta Prawna w kategorii kancelarii zatrudniających od 21 do 50 prawników) oraz rankingów prawniczych (Best Lawyers, European Legal Experts, Legal Experts Europe, Middle East & Africa, and Legal 500). Zapewniając bezpośrednie wsparcie doświadczonych prawników mentorów, dbamy nie tylko o możliwość konfrontacji z bardzo ciekawymi wyzwaniami prawnymi, ale również o przyjazną atmosferę pracy i tworzymy przestrzeń do osobistego i zawodowego rozwoju naszych młodych prawników.

W związku z dynamicznym rozwojem zespołu Prawa Nieruchomości poszukujemy kandydatów na stanowisko młodszego prawnika do tego zespołu.

Przewiń do profilu firmy