Logo Pracuj.pl

Młodszy Prawnik

HRE InvestmentsO firmie

  • Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • umowa o pracę, umowa zlecenie, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • młodszy specjalista (Junior)
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • przygotowywanie projektów pism procesowych, umów oraz wniosków
  • bieżąca obsługa prawna poszczególnych spółek z grupy kapitałowej
  • analiza obowiązujących aktów prawnych
  • kontakt z kontrahentami, sądami oraz innymi instytucjami
  • bieżące wsparcie prawników departamentu prawnego oraz Członków Zarządu

Nasze wymagania

  • student/studentka V roku prawa lub absolwent/absolwentka studiów prawniczych
  • bardzo dobra znajomość prawa cywilnego oraz prawa handlowego, w szczególności prawa spółek
  • dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie
  • systematyczność, terminowość, skrupulatność i odpowiedzialność za powierzone zadania
  • bardzo dobra organizacja własnej pracy
  • umiejętność pracy w zespole
  • biegła obsługa pakietu MS Office oraz systemów informacji prawnej

Mile widziane

  • doświadczenie w pracy w kancelarii lub wewnętrznym dziale prawnym

To oferujemy

  • atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności i doświadczenia
  • możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji
  • udział w ciekawych i rozwojowych projektach
  • przyjazną atmosferę pracy
  • służbowy sprzęt elektroniczny
  • owoce 2 razy w tygodniu
  • dogodną lokalizację

Benefity

  • prywatna opieka medyczna
  • owoce
  • kawa / herbata

HRE Investments to niezależny holding inwestycyjny typu private equity działający w sektorze nieruchomości. Zajmuje się inwestowaniem kapitału własnego oraz w imieniu polskich i międzynarodowych inwestorów prywatnych jak i instytucjonalnych.

Młodszy Prawnik, Warszawa