Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Młodszy Prawnik

HRE Investments O firmie

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę, umowa zlecenie, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • młodszy specjalista (Junior)

Twój zakres obowiązków

  • przygotowywanie projektów pism procesowych, umów oraz wniosków

  • bieżąca obsługa prawna poszczególnych spółek z grupy kapitałowej

  • analiza obowiązujących aktów prawnych

  • kontakt z kontrahentami, sądami oraz innymi instytucjami

  • bieżące wsparcie prawników departamentu prawnego oraz Członków Zarządu

Nasze wymagania

  • student/studentka V roku prawa lub absolwent/absolwentka studiów prawniczych

  • bardzo dobra znajomość prawa cywilnego oraz prawa handlowego, w szczególności prawa spółek

  • dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie

  • systematyczność, terminowość, skrupulatność i odpowiedzialność za powierzone zadania

  • bardzo dobra organizacja własnej pracy

  • umiejętność pracy w zespole

  • biegła obsługa pakietu MS Office oraz systemów informacji prawnej

Mile widziane

  • doświadczenie w pracy w kancelarii lub wewnętrznym dziale prawnym

To oferujemy

  • atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności i doświadczenia

  • możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji

  • udział w ciekawych i rozwojowych projektach

  • przyjazną atmosferę pracy

  • służbowy sprzęt elektroniczny

  • owoce 2 razy w tygodniu

  • dogodną lokalizację

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • owoce

  • kawa / herbata

HRE Investments

HRE Investments to niezależny holding inwestycyjny typu private equity działający w sektorze nieruchomości. Zajmuje się inwestowaniem kapitału własnego oraz w imieniu polskich i międzynarodowych inwestorów prywatnych jak i instytucjonalnych.

Przewiń do profilu firmy