Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Młodszy Prawnik

Grupa AssiduusO firmie

Grupa Assiduus

Cybernetyki 10

Warszawa

W związku z dynamicznym rozwojem poszukujemy osoby odpowiedzialnej
i otwartej na rozwój zawodowy
na stanowisko

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Sporządzanie i opiniowanie umów oraz innych dokumentów
  • Bieżąca obsługa prawna Klientów i Zarządu Grupy Kapitałowej
  • Sporządzanie opinii prawnych
  • Sporządzanie uchwał i prowadzenie dokumentacji spółek prawa handlowego
  • Prowadzenie postępowań administracyjnych i sądowych
  • Monitorowanie zmian przepisów prawa i stały rozwój zawodowy

OD IDEALNEGO KANDYDATA OCZEKUJEMY:

  • Ukończone magisterskie studia prawnicze (na kierunkach: prawo w biznesie, gospodarcze, ekonomiczne, podatkowe, menedżerskie, administracyjne, ogólne)
  • Min. 2 lata doświadczenie zawodowe w kancelarii prawnej lub w dziale prawnym spółki kapitałowej,
    w praktycznej obsłudze prawniczej przedsiębiorców
  • Mile widziane doświadczenie w branży OZE
  • Analityczny sposób myślenia oraz biegłość w zakresie posługiwania się językiem prawniczym w mowie i piśmie
  • Biegła znajomość języka angielskiego, w tym terminologii prawniczej
  • Dodatkowymi atutami będą: doświadczenie w zakresie reprezentowania klientów
  • Sumienność, dokładność, terminowość, odpowiedzialność za powierzone zadania oraz dobra organizacja pracy własnej
  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office 365 (Word, Excel, Power Point, SharePoint)
  • Umiejętność pracy w zespole, w tym z wykorzystaniem narzędzi pracy zdalnej (Teams, Zoom)
  • Wysoka kultura osobista oraz energia do działania

OFERUJEMY:

  • Stabilną pracę w bardzo dynamicznie rozwijającej się branży OZE
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Umowę o pracę (dla zainteresowanych także elastyczne formy zatrudnienia np. B2B)
  • Możliwość rozwoju zawodowego w ramach GRUPY ASSIDUUS i HOLDINGU EPV
  • Narzędzia niezbędne do realizacji powierzonych zadań
  • Dogodna lokalizacja biura (Mokotów)

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Assiduus Consulting Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r”. Informujemy, że Twoje dane mogą być przekazywane innym spółkom z Grupy ASSIDUUS (https://assiduus.pl) i Holdingu EPV (https://epvholding.pl). Pełna klauzula informacyjna znajduje się pod adresem: https://www.assiduus.pl/polityka-prywatnosci.

CEL STANOWISKA:

Prowadzenie bieżących spraw Klientów oraz doradztwo prawne głównie w zakresie prawa gospodarczego i cywilnego w branży doradczej i odnawialnych źródeł energii oraz wsparcie zarządu grupy kapitałowej w zakresie prawa pracy i w działaniach administracyjnych.

Ogłoszenie archiwalne