Oferta pracy

Młodszy Prawnik

Lingaro Sp. z.o.oO firmie

  • Domaniewska 28, Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • młodszy specjalista (Junior)

Lingaro Sp. z.o.o

Domaniewska 28

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • współpraca z radcą prawnym (Head of Legal) w bieżącej obsłudze prawnej Spółki

  • wsparcie prawne dla działów biznesowych i sprzedażowych Spółki

  • samodzielne opiniowanie i przygotowywanie umów w języku polskim i w języku angielskim

  • przygotowywanie projektów pism, w tym pism procesowych na potrzeby Spółki

  • nadzór nad obiegiem dokumentów prawnych oraz prowadzenie rejestrów prawnych Spółki

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe prawnicze

  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego, w tym terminologii prawniczej - warunek konieczny

  • minimum 12 miesięcy doświadczenia w dziale prawnym firmy lub kancelarii (specjalizacja w obszarze prawa nowych technologii lub IT będzie dodatkowym atutem)

  • bardzo dobra znajomość zagadnień prawa cywilnego, prawa pracy, prawa handlowego oraz prawa własności intelektualnej

  • bardzo dobra znajomość pakietu MS Office oraz znajomość programów prawniczych (np. Legalis/LEX)

  • wysokie zdolności interpersonalne i kultura osobista

  • umiejętność pracy w zespole

  • bardzo dobra organizacja pracy, dokładność, terminowość i staranność w wykonywaniu obowiązków

To oferujemy

  • rozwój w interesujących Cię obszarach

  • pracę z fantastycznymi ludźmi w niekorporacyjnej atmosferze

  • wybór preferowanej formy współpracy i benefitów

  • czas pracy dostosowany do Twojego życia poza pracą

  • współtworzenie fajnej firmy

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • Karta Multisport

Started in 2008, Lingaro is a fast-growing IT consulting and services company, specializing in Business Intelligence solutions. We're working with companies from the Fortune Global 500 list as well as other market leaders based in the USA, Nordics and Poland across different industries such as Consumer Packaged Goods, Banking and Financial Services, Telecommunication and Insurance.

Lingaro employs over 1000+ people in locations: Warsaw, Lublin (Poland), Manila (the Philippines), Cincinnati (the USA), Zurich (Switzerland) and Singapore.

Przewiń do profilu firmy