Oferta pracy

Młodszy Prawnik

AZAGroup S.AO firmie

  • aleja Wyścigowa 6, Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło 17 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • kontrakt B2B
  • pełny etat
  • młodszy specjalista (Junior)

AZAGroup S.A

aleja Wyścigowa 6

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • negocjacje umów handlowych, w tym także IT oraz związanych z prawami własności intelektualnej i prawami autorskimi,

  • negocjacje i tworzenie umów z partnerami zewnętrznymi,

  • compliance, tworzenie regulaminów i procedur wewnętrznych i zewnętrznych,

  • due dilligence,

  • obsługa korporacyjna spółek z grupy kapitałowej,

  • transakcje związane z nabywaniem i zbywaniem nieruchomości, a także czynności związane z zarządzaniem nieruchomościami,

  • transakcje na rynku kapitałowym,

  • uczestnictwo w postępowaniach sądowych i administracyjnych.

Nasze wymagania

  • dobra znajomość zagadnień prawa konsumenckiego, ochrony konkurencji, prawa autorskiego, IT, własności przemysłowej prawa gospodarczego, cywilnego,

  • doświadczenie w obsłudze prawnej podmiotów gospodarczych,

  • mile widziana znajomość prawa spółek handlowych, prawa nieruchomości,

  • mile widziana znajomość języka angielskiego.

To oferujemy

  • współpracę opartą o B2B,

  • tryb pracy w systemie: 3 dni zdalnie, 2 dni stacjonarnie,

  • możliwość wszechstronnego rozwoju (z uwagi na szeroki zakres zagadnień) w prężnie rozwijającej się spółce u boku doświadczonych prawników,

  • dofinansowanie do karty MultiSport.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • możliwość pracy zdalnej

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • spotkania integracyjne

  • brak dress code’u

  • wyprawka dla dziecka

  • inicjatywy dobroczynne

  • Multsport

AZAGroup jest firmą z branży e-commerce prowadzącą sklepy z obuwiem i odzieżą Born2be, Renee oraz Multu w Polsce i zagranicą.

Podstawą rozwoju naszej firmy jest zmiana. Nasz sukces opiera się na tym, że potrafimy się uczyć i chcemy eksperymentować. Budujemy i sprawdzamy efekty kolejnych projektów. Tworzymy nowe rozwiązania i udoskonalamy istniejące.

Napędem dla naszego rozwoju są otwarci, pełni zapału ludzie. Obecnie AZATeam liczy ponad 200 osób pracujących w działach IT, e-commerce, produktu, marketingu, w logistyce czy biurze obsługi klienta.

Przewiń do profilu firmy