Oferta pracy

Młodszy Prawnik

TWINOO firmie

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę, umowa zlecenie, kontrakt B2B
  • część etatu
  • młodszy specjalista (Junior)

Twój zakres obowiązków

  • Doradztwo w sprawach związanych z ochroną danych osobowych, a w szczególności: przygotowanie projektów umów o powierzeniu przetwarzania danych osobowych, wsparcie w przygotowaniu odpowiedzi na pisma UODO, prowadzenie wymaganych rejestrów.

  • Wsparcie w przygotowywaniu odpowiedzi na reklamacje Klientów.

  • Obsługa korporacyjna Spółki (tj. przygotowywanie uchwał zarządu, wspólników, wnioski do KRS).

  • Przygotowywanie i opiniowanie umów.

  • Kontakt z sądami i urzędami.

Nasze wymagania

  • Aplikant I lub II roku.

  • Doświadczenie w obsłudze prawnej spółek prawa handlowego, w szczególności w przygotowywaniu dokumentów korporacyjnych (uchwały zarządu, wspólników, wnioski KRS).

  • Znajomość regulacji dotyczących ochrony danych osobowych.

  • Samodzielność i skrupulatność.

  • Otwartość i pozytywne nastawienie do pracy.

  • Znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie na poziomie conajmniej B2.

To oferujemy

  • Pracę w niepełnym wymiarze godzin.

  • Pracę w dynamicznym i pełnym pasji zespole.

  • Atrakcyjne wynagrodzenie, adekwatne do posiadanego doświadczenia.

  • Brak dress code i kulturę start-upu.

  • Szeroką współpracę z innymi działami w ramach realizacji wspólnych celów.

  • Możliwość dzielenia się własną wiedzą oraz korzystania z wiedzy innych w ramach TWINO Sharing Experience Programm.

  • Benefity: opiekę medyczną, dofinansowanie do karty miejskiej, grupowe ubezpieczenie, Kartę Multisport.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • spotkania integracyjne

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • paczki świąteczne

  • świętowanie urodzin

  • Multisport

  • karta ZTM