Oferta pracy

Młodszy Prawnik

TMF Group

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło 4 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • młodszy specjalista (Junior)
  • praca stacjonarna

Twój zakres obowiązków

  • Przygotowywaniem wezwań do zapłaty oraz pozwów w EPU

  • Przygotowywaniem uchwał zarządu oraz wspólników

  • Składaniem dokumentów do repozytorium dokumentów finansowych oraz KRS

  • Analiza transakcji pod kątem istnienia schematów podatkowych

  • Przygotowywanie dokumentów związanych z rejestrem UBO

  • Bieżącą obsługą prawną biura

  • Analizą i opiniowaniem umów

Nasze wymagania

  • Co najmniej 1 rok doświadczenia na podobnym stanowisku

  • Ukończenia studiów prawniczych (rozważymy także aplikacje studentów V roku, przy spełnieniu pierwszego kryterium)

  • Znajomości przepisów prawa cywilnego oraz prawa pracy

  • Znajomości przepisów prawa spółek handlowych

  • Dobrej znajomości języka angielskiego (min. B1)

  • Dobrej organizacji pracy, dokładności i zaangażowania

Mile widziane

  • Mile widziana wiedza z zakresu prawa podatkowego

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

  • Bezpłatne zajęcia Business English

  • Świetnie zlokalizowane i przestronne biuro

  • Dofinansowanie do zajęć sportowych i kulturalnych

  • Prywatną opiekę medyczną

  • Solidne wsparcie w realizacji własnych celów zawodowych

  • Możliwość zdobycia doświadczenia w międzynarodowej firmie

  • Możliwość rozwoju i awansu

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

TMF Group

TMF Group to globalna firma outsourcingowa posiadająca 125 biur w ponad 83 krajach, zatrudniająca ponad 9000 pracowników. W środowisku nieustannie postępującej globalizacji świadczymy profesjonalne usługi wspierając naszych Klientów w prowadzeniu działalności lokalnej lub globalnej. Niezależnie od tego, czy Klienci wchodzą na nowe rynki czy rozwijają działalność w danym kraju, zapewniamy im możliwość skoncentrowania się na ich podstawowej działalności, odejmując im stres związany z odpowiedzialnością za kwestie księgowe, prawne czy kadrowo-płacowe.

Przewiń do profilu firmy