Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Młodszy Prawnik

Rö Radwan-Röhrenschef Petruczenko Sp. k.

umowa o pracę
3 5005 000 brutto / mies.
kontrakt B2B
3 5005 000 netto (+ VAT) / mies.
  • Przyokopowa 33, Wola, Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • młodszy specjalista (Junior)
  • praca hybrydowa
  • Praca od zaraz

Przyokopowa 33

Wola

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • praca w sprawach gospodarczych, budowlanych, bankowych, ubezpieczeniowych, IT, ochrony środowiska;

  • sporządzanie pism procesowych i występowanie przed sądami;

  • udział w negocjacjach;

  • praca przy projektach transakcyjnych (M&A, nieruchomości);

  • sporządzanie projektów raportów i memorandów w języku angielskim.

Nasze wymagania

  • absolwenci wydziałów prawa lub aplikanci adwokaccy/ radcowscy (I rok);

  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego;

  • znajomość drugiego języka obcego będzie dodatkowym atutem;

  • dobra organizacja pracy;

  • komunikatywność i umiejętność pracy w zespole;

  • inicjatywa i zaangażowanie w realizację powierzonych zadań.

To oferujemy

  • wynagrodzenie 3500 zł – 4000 zł (absolwenci) / 4500 zł – 5000 zł (aplikanci) brutto w ramach umowy o pracę;

  • elastyczną formę zatrudnienia - umowa o pracę, ewentualnie B2B;

  • godziny pracy zapewniające work-life balance;

  • możliwość zdobywania doświadczenia zawodowego pod okiem doświadczonych prawników przy ciekawych i międzynarodowych projektach;

  • model pracy hybrydowej, biuro z tarasem w centrum Warszawy;

  • pakiet benefitów (prywatna opieka medyczna, pakiet sportowy);

  • indywidualny budżet szkoleniowy.

O nas

Jesteśmy nowoczesną polską kancelarią specjalizującą się w rozwiązywaniu sporów. Odnosimy sukcesy w zamykaniu trudnych i wymagających spraw, często o strategicznym znaczeniu dla naszych klientów. Jesteśmy czołową polską kancelarią procesową według Legal 500 i rankingu Rzeczpospolitej. Wyróżnia nas wieloletnie doświadczenie oraz szerokie kompetencje naszych prawników. Zapewniamy kompleksowe wsparcie polskim i międzynarodowym klientom dzięki współpracy z ekspertami z różnych dziedzin prawa oraz zespołem psychologów w ramach naszego autorskiego projektu RöCognition.

Tematy społeczne są dla nas ważne. Angażujemy się w działalność pro bono wspierając uchodźców, organizacje działające na rzecz ekologii oraz pomocowe organizacje pozarządowe. Wspieramy też przedsięwzięcia kulturalne i inicjatywy, które inspirują i poruszają. Nasz zespół łączy nie tylko praca, ale wyznawany system wartości.

Dbamy o dobre relacje w zespole. Chcemy by praca dawała przyjemność i satysfakcję, zachowując work-life-balance. Wspieramy finansowo członków naszego zespołu chcących się rozwijać (możliwość dopłaty do szkoleń lub studiów podyplomowych). Oferujemy prywatną opiekę medyczną oraz pakiet sportowy. W naszym nowym biurze w centrum Warszawy przerwę od pracy możesz spędzać na tarasie lub w strefie chill-out. Regularnie organizujemy pizza-day, wspólnie świętujemy urodziny i sukcesy członków zespołu. Nasza drużyna uczestniczy w biegach charytatywnych.

Jeżeli jesteś osobą zaangażowaną, lubisz wyzwania i cenisz ciągły rozwój – Rö jest miejscem dla Ciebie.