Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?
Oferty z aktywnym „Aplikuj szybko” oznaczają, że możesz zaaplikować jednym klinięciem. „Aplikuj szybko” korzysta z dokumentów oraz treści wiadomości do pracodawcy używanych przez Ciebie przy ostatnim aplikowaniu. Możesz je zmienić, klikając przycisk „Edytuj”.

Młodszy Prawnik

PIAP SPACE sp. z o.o.O firmie

4 0004 500 brutto / mies.

PIAP SPACE sp. z o.o.

Aleje Jerozolimskie 202

Warszawa

Spółka PIAP Space jest częścią grupy PIAP. Spółka dostarcza  technologie oraz produkty dla sektora kosmicznego. Przedmiotem działalności spółki jest świadczenie usług w zakresie projektowania i wytwarzania oprzyrządowania technologicznego do integracji i testów satelitów (MGSE) oraz rozwój technologii na potrzeby robotyki orbitalnej i planetarnej.

Spółka poszukuje osoby do wzmocnienia działu prawnego – główne zadania będą związane z obsługą prawną spółki w zakresie spraw korporacyjnych, umów handlowych z klientami oraz kwestii pracowniczych.

W związku z powyższym, do naszego zespołu poszukujemy obecnie osoby na stanowisko:

Zakres obowiązków:

  • udział w bieżącej, kompleksowej obsłudze prawnej spółki;
  • przygotowywanie dokumentów korporacyjnych, obsługa prawna organów spółki oraz spraw pracowniczych;
  • przygotowywanie projektów umów;
  • przygotowywanie projektów opinii prawnych;

Wymagania i kompetencje zawodowe:

  • tytuł magistra prawa;
  • 1 rok doświadczenia zawodowego w zakresie obsługi prawnej przedsiębiorców (najlepiej spółki z ograniczoną odpowiedzialnością);
  • wzorowej organizacja pracy i samodzielność w wykonywaniu powierzonych zadań;
  • skrupulatności, zaangażowania i odpowiedzialności za powierzone zadania;
  • łatwości w nawiązywaniu kontaktów oraz umiejętności pracy w zespole; oraz kultura osobista;
  • wnikliwość i dokładność;
  • chęci rozwoju oraz poszerzania kompetencji.

Mile widziane:

  • znajomość języka angielskiego na poziomie pozwalającym na pracę z kompleksowymi umowami;
  • doświadczenie w pracy w kancelarii prawnej w zakresie obsługi korporacyjnej;
  • doświadczenia w obsłudze prawnej podmiotów działających w sektorze lotniczym/kosmicznym będzie dodatkowym atutem;
  • zainteresowanie prawem gospodarczym oraz własności intelektualnej;

Oferujemy:

  • możliwość zdobywania doświadczenia zawodowego w obrębie;
  • obsługi prawnej spółki  z sektora kosmicznego;
  • możliwość uczestnictwa w ciekawych projektach;
  • udział w szkoleniach;
  • pakiet prywatnej opieki medycznej;
  • otwartą atmosferę pracy.

Ogłoszenie archiwalne