Oferta pracy

Młodszy Prawnik

Kancelaria Adwokacka Andrzej GąsiorO firmie

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa zlecenie, kontrakt B2B
  • pełny etat, część etatu
  • młodszy specjalista (Junior)

Twój zakres obowiązków

  • Do obowiązków pracownika należeć będzie wsparcie adwokatów i radców prawnych w ich pracy na rzecz Klientów. W szczególności od pracownika oczekiwać będziemy wykonywania analiz prawnych, monitoringu postępowań, przygotowywania projektów dokumentów (pism procesowych, umów, opinii prawnych), finalizowania dokumentów do złożenia/ podpisania, zastępstw procesowych oraz – w niewielkim zakresie – wsparcia w pracach administracyjno-biurowych.

Nasze wymagania

  • zainteresowania w – co najmniej - dwóch z trzech następujących obszarów: prawo/ postępowania cywilne, prawo/ postępowania karne lub prawo handlowe;

  • co najmniej rocznego doświadczenia w pracy w kancelarii, dziale prawnym lub organizacji zajmującej się pomocą prawną;

  • dobrej znajomości języka angielskiego;

  • wysokich umiejętności organizacyjnych i analitycznych;

  • znajomości obsługi pakietu Office i systemów informacji prawnej.

To oferujemy

  • możliwość rozwoju zawodowego w młodym i dynamicznym zespole;

  • ambitne, niestandardowe projekty łączące w sobie prawo materialne i postępowania cywilne oraz karne;

  • współpracę na umowie zlecenia lub umowie o świadczenie usług (B2B);

  • elastyczny czas pracy (praca w systemie mieszanym);

  • wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia i zaangażowania;

  • pracę w centrum Warszawy (okolice Ronda ONZ 1).

Zapraszamy do aplikowania za pośrednictwem przycisku „aplikuj”. Prosimy o przesłanie wyłącznie CV.

Zastrzegamy, iż skontaktujemy się jedynie z wybranymi kandydatami.

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy