Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Młodszy Prawnik

IPOPEMA Securities S.A.O firmie

  • Próżna 9, Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło 3 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • młodszy specjalista (Junior)

IPOPEMA Securities S.A.

Próżna 9

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • przygotowywanie umów i opinii prawnych związanych z bieżącą działalnością Spółki,

  • przygotowywanie wewnętrznych aktów prawnych,

  • opiniowanie dokumentacji emisyjnej związanej z ofertami instrumentów finansowych,

  • weryfikacja dokumentów w związku z wykonywaniem przez Spółkę funkcji agenta emisji oraz podmiotu prowadzącego rejestr akcjonariuszy,

  • aktywna współpraca z Zarządem, Biurem Nadzoru oraz Inspektorem Ochrony Danych,

  • wsparcie prawne spółek z Grupy Kapitałowej IPOPEMA.

Nasze wymagania

  • ukończone studia prawnicze lub ewentualnie ostatni rok takich studiów,

  • umiejętność pracy w zespole,

  • dobra znajomość prawa cywilnego materialnego, prawa handlowego oraz prawa rynków kapitałowych, w tym zwłaszcza zagadnień regulujących działalność maklerską, obrót instrumentami finansowymi, emisję papierów wartościowych,

  • co najmniej rok doświadczenia zawodowego zdobytego w instytucji finansowej lub kancelarii prawnej świadczącej obsługę takich instytucji,

  • dobra znajomość języka angielskiego,

  • chęć ciągłego podnoszenia kwalifikacji.

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie (umowa o pracę) oraz profesjonalne środowisko pracy,

  • możliwość rozwoju zawodowego w dynamicznie rozwijającym się domu maklerskim o ugruntowanej pozycji na rynku, dzięki współpracy z doświadczonymi ekspertami w interesujących i różnorodnych projektach,

  • opiekę medyczną,

  • kartę Multisport,

  • pracowniczy program emerytalny,

  • atrakcyjną lokalizację miejsca pracy (ścisłe centrum Warszawy).

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • program emerytalny

IPOPEMA Securities S.A. jest podmiotem dominującym rozbudowanej grupy kapitałowej, w skład której wchodzi m.in. dom maklerski, towarzystwo funduszy inwestycyjnych oraz spółki doradztwa strategicznego oraz finansowego. Historia działalności IPOPEMA Securities – jednej z najstarszych niezależnych polskich instytucji finansowych – sięga 2003 r. Spółka jest notowana na rynku głównym Giełdy Papierów Wartościowych w Warszawie od 2009 r.

Przewiń do profilu firmy