Młodszy Prawnik

VOLKSWAGEN FINANCIAL SERVICES POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa na zastępstwo
  • pełny etat
  • młodszy specjalista (Junior)
  • praca hybrydowa
  • rekrutacja zdalna

rondo ONZ 1

Śródmieście

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • udzielanie porad prawnych

  • sporządzanie opinii prawnych

  • sporządzanie umów

  • świadczenie pomocy prawnej w pozostałym zakresie, nie wskazanym powyżej

  • nadzór nad procesem obsługi reklamacji

  • nadzór nad systemem kontroli wewnętrznej

  • wsparcie w zakresie compliance

Nasze wymagania

  • posiadasz minimum 3 lata doświadczenia zawodowego w charakterze prawnika w kancelarii lub spółce

  • posiadasz wykształcenie wyższe prawnicze

  • znasz bardzo dobrze Word, Excel, Legalis

  • doświadczenie w obsłudze instytucji finansowych lub zakładów ubezpieczeń będzie dodatkowym atutem

To oferujemy

  • umowę na zastępstwo na okres około 2 lat

  • hybrydowy model pracy i bardzo dobrą lokalizację biura (Rondo ONZ 1)

  • pakiet medyczny (pełny pakiet specjalistyczny ze stomatologią)

  • Akademia Zdrowia

  • multikafeterię - każdy znajdzie coś dla siebie ☺

  • kartę lunchową

  • ubezpieczenie na życie

  • Pracowniczy Program Emerytalny

  • produkty i usługi firmowe w specjalnej cenie

  • ciekawe szkolenia

  • dofinansowanie studiów

  • zajęcia językowe online (angielski/niemiecki)

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • elastyczny czas pracy

  • owoce

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • program emerytalny

  • firmowa biblioteka

  • strefa relaksu

  • bony żywieniowe

  • dofinansowanie wypoczynku

  • program rekomendacji pracowników

  • kafeteria benefitów - Worksmile

Witaj w Volkswagen Financial Services

Oferując nasze rozwiązania finansowe, wspieramy sprzedaż samochodów wielu marek, w tym: Volkswagen, Audi, Skoda, Seat oraz Porsche. Dołączając do nas, staniesz się częścią tej misji i wpłyniesz na kierunek zmiany rynku.

Przewiń do profilu firmy