Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Młodszy Prawnik

Kancelaria prawna Strumiński Brucko Stępkowski sp. j. O firmie

  • Wrocław

    Wrocław, dolnośląskie
  • Ogłoszenie wygasło 16 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • młodszy specjalista (Junior)

Twój zakres obowiązków

  • Poszukiwana osoba ma wspomagać kancelarię w obsłudze prawnej jej klientów i przyczyniać się do budowy jej renomy jako profesjonalnego oraz godnego zaufania partnera w biznesie.

Nasze wymagania

  • student V roku prawa lub 1 rok aplikacji,

  • zainteresowanie w zakresie prawa działalności gospodarczej: prawa cywilnego i handlowego oraz prawa pracy,

  • zamiar rozwoju umiejętności zawodowych w tej dziedzinie,

  • dużym atutem będzie odbyta praktyka w kancelarii prawniczej lub doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,

  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie,

  • umiejętność pracy w zespole,

  • łatwość nawiązywania kontaktów,

  • zaangażowanie w wykonywane zadania,

  • terminowość i umiejętność pracy pod presją czasu.

To oferujemy

  • ciekawą, samodzielną i odpowiedzialną pracę w rozwijającej się kancelarii prawnej,

  • długoterminowe zatrudnienie (chcielibyśmy, aby praktykant/młodszy prawnik został częścią naszego zespołu, dlatego oferujemy zatrudnienie, które z założenia ma się opierać na długoterminowej współpracy),

  • atrakcyjne warunki zatrudnienia,

  • możliwość rozwoju zawodowego.

Kancelaria prawna Strumiński Brucko Stępkowski sp. j.

Poszukujemy dynamicznej i otwartej osoby do pracy na stanowisko młodszy prawnik w kancelarii prawnej Strumiński Brucko-Stępkowski spółka jawna z siedzibą we Wrocławiu. (www.sbslaw.pl)

Strumiński Brucko-Stępkowski spółka jawna jest kancelarią prawną, która powstała na początku 2014 rok. Celem kancelarii jest rozwój oraz zdobywanie pozycji na rynku usług prawnych skierowanych do podmiotów prowadzących działalność gospodarczą, tak aby w najbliższych latach stać się jedną z wiodących kancelarii prawnych w regionie.

Przewiń do profilu firmy