Oferta pracy

Młodszy prawnik

Endress+Hauser Polska Sp. z o.o.

  • Wrocław, Wołowska 11, Psie Pole, Wrocław

  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • młodszy specjalista (Junior)
  • praca hybrydowa
  • Praca od zaraz

Twój zakres obowiązków

  • sporządzanie i opiniowanie projektów umów z zakresu prawa handlowego, gospodarczego, prawa cywilnego,

  • przygotowywanie, opiniowanie, projektów dokumentacji prawnej spółki,

  • obsługa prawna w zakresie ochrony danych osobowych,

  • przygotowywanie procedur w obszarze compliance,

  • nadzór nad obiegiem dokumentów prawnych,

  • współpraca z zewnętrznymi kancelariami prawnymi,

  • współpraca z innymi działami w firmie.

Nasze wymagania

  • absolwent/absolwentka studiów prawniczych lub aplikant/aplikantka (i/ii rok aplikacji),

  • co najmniej półroczne doświadczenie zawodowe zakresie obsługi prawnej podmiotów gospodarczych,

  • znajomość prawa cywilnego, gospodarczego oraz handlowego,

  • mile widziana bardzo dobra znajomość języka angielskiego (w tym legal english),

  • samodzielność i rzetelność.

To oferujemy

  • umowę na czas określony,

  • konkurencyjne wynagrodzenie zasadnicze i atrakcyjny system premiowy,

  • możliwość udziału w projektach wewnętrznych, realizowanych w międzynarodowym środowisku Endress+Hauser,

  • pakiet benefitów: opieka medyczna, karta sportowa, dofinansowanie do obiadów w firmowej stołówce,

  • pracę w nowoczesnym biurze we Wrocławiu.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • spotkania integracyjne

  • parking dla pracowników

  • pikniki rodzinne

O nas w liczbach:

• od 1995 r. działamy w Polsce, gdzie zatrudniamy ponad 100 pracowników

• na całym świecie zatrudniamy ponad 14 400 pracowników w 120 krajach

• w Polsce mamy 1 siedzibę we Wrocławiu oraz 12 oddziałów w innych lokalizacjach

• mamy na swoim koncie niemal 9 000 aktywnych patentów i wniosków patentowych

• mamy ok. 30% udziału w polskim rynku automatyki przemysłowej.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji przy użyciu przycisku aplikowania.

- wchodzisz na rynek pracy i chcesz dołączyć do przyjaznych osób, które będą wspierały Cię w rozwoju?

- chcesz pracować w firmie, która jest światowym liderem w swojej dziedzinie?

- interesuje Cię praca w międzynarodowej korporacji oferującej innowacyjne i renomowane produkty oraz usługi najwyższej jakości?

Świetnie się składa! Chętnie poznamy Cię bliżej. Na początek kilka słów o nas:

Jesteśmy szwajcarskim, światowym liderem w obszarze aparatury kontrolno-pomiarowej oraz usług i rozwiązań z zakresu automatyki przemysłowej. Oferujemy innowacyjne urządzenia oraz kompletne systemy do pomiaru przepływu, poziomu, ciśnienia, temperatury, analizy cieczy, a także komponenty systemów i urządzenia do rejestracji danych, wpisujące się w aktualne potrzeby rynku, Przemysł 4.0 oraz IIoT. W naszej pracy największe znaczenie mają ludzie, a zaraz po nich jakość i innowacyjność produktu. W Endress+Hauser działamy w sposób odpowiedzialny i etyczny, dbając o dobrostan pracowników oraz przyjazną, rodzinną atmosferę. Nasi pracownicy to doceniają, co potwierdzają wyniki badania satysfakcji, wg którego Endress+Hauser jest pracodawcą: z dobrą atmosferą, stabilnym i bezpiecznym, troszczącym się o pracownika (04.2021 r.).

Przewiń do profilu firmy