Oferta pracy

Młodszy programista ABAP (MM/WM)

SNP Poland Sp. z o.o.O firmie

  • Kraków

    Kraków, małopolskie
  • Ogłoszenie wygasło 11 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • Praca zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • młodszy specjalista (Junior)

Technologie, których używamy

Wymagane

  • SAP

Twój zakres obowiązków

projektujemy i implementujemy własne oprogramowanie w środowisku SAP,

prowadzimy upgrade systemów naszych klientów i przenosimy funkcjonalności na SAP HANA,

realizujemy złożone projekty integracyjne,

implementujemy nowe funkcjonalności w ABAP.

Nasze wymagania

  • umiejętność programowania w dowolnym języku,

  • dobra znajomość języka angielskiego.

Mile widziane

  • znajomość języka niemieckiego,

  • doświadczenie w pracy z systemem SAP (szczególnie mile widziana znajomość modułów MM/WM).

To oferujemy

  • Możliwość udziału w projektach realizowanych dla największych przedsiębiorstw w Polsce i za granicą

  • Szeroki program szkoleń oraz wiele możliwości rozwoju zawodowego

  • Pakiet medyczny i ubezpieczenie grupowe

  • Dofinansowanie do karty MultiSport lub wypoczynku

  • Przejrzysty system wynagradzania, w którym wielkość wynagrodzenia zależy zarówno od poziomu kompetencji, jak i aktywności

  • Pracę w firmie, która oferuje swoim pracownikom środowisko wspierające rozwój osobisty

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • służbowy telefon do użytku prywatnego

  • komputer do użytku prywatnego

  • dofinansowanie wypoczynku

  • program rekomendacji pracowników

SNP Poland Sp. z o.o.

SNP Poland (do 2017 – BCC) jest jedną z największych firm wdrażających systemy IT w Polsce. Jesteśmy liderem rynku usług SAP w Polsce, realizujemy projekty na całym świecie. Zapewniamy outsourcing IT w oparciu o bezpieczną infrastrukturę SNP Data Centers. SNP Software Factory tworzy innowacyjne aplikacje wspierające dowolne procesy biznesowe. Należymy do Grupy SNP – światowego lidera w zakresie projektów transformacji środowisk SAP.

Przewiń do profilu firmy