Młodszy Programista ABAP (MM/WM)

SNP Poland Sp. z o.o.

  • Kraków

    Kraków, małopolskie
  • ważna jeszcze 17 dni
    do: 15 paź 2021
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • młodszy specjalista (Junior)
  • praca zdalna
  • rekrutacja zdalna

Technologie, których używamy

Mile widziane

  • ABAP

  • SAP

Twój zakres obowiązków

  • projektujemy i implementujemy własne oprogramowanie w środowisku SAP,

  • prowadzimy upgrade systemów naszych klientów i przenosimy funkcjonalności na SAP HANA,

  • realizujemy złożone projekty integracyjne,

  • implementujemy nowe funkcjonalności w ABAP.

Nasze wymagania

  • umiejętność programowania w dowolnym języku,

  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego.

  • znajomość języka niemieckiego,

  • Doświadczenie w pracy z systemem SAP (szczególnie mile widziana znajomość modułów MM/WM).

To oferujemy

  • Możliwość udziału w projektach realizowanych dla największych przedsiębiorstw w Polsce i za granicą

  • Szeroki program szkoleń oraz wiele możliwości rozwoju zawodowego

  • Pakiet Medyczny i ubezpieczenie grupowe

  • Dofinansowanie do karty MultiSport lub wypoczynku

  • Przejrzysty system wynagradzania, w którym wielkość wynagrodzenia zależy zarówno od poziomu kompetencji, jak i aktywności

  • Pracę w firmie, która oferuje swoim pracownikom środowisko wspierające rozwój osobisty

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • elastyczny czas pracy

  • firmowa biblioteka

  • dofinansowanie wypoczynku

SNP Poland to lider rynku usług SAP w Polsce. Jesteśmy częścią Grupy SNP – wiodącego światowego dostawcy rozwiązań do transformacji środowisk SAP, z centralą w Niemczech. Od 1995 roku (do 2017 – jako BCC) zapewniamy pełen zakres wdrożeń, rozwoju i utrzymania systemów SAP.

Dostarczamy usługi bezpieczeństwa IT i rozwoju oprogramowania. Zatrudniamy ponad 400 osób, m.in. konsultantów, programistów, kierowników projektów, ekspertów IT i specjalistów biznesowych.

Przewiń do profilu firmy