Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Młodszy Programista - Administrator systemu ERP

ViaCon Polska Sp. z o. o.

  • Rydzyna

    Rydzyna, wielkopolskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • młodszy specjalista (Junior)
  • praca stacjonarna, praca hybrydowa
  • Praca od zaraz

Technologie, których używamy

Wymagane

  • SQL

  • Oracle

  • JavaScript

Twój zakres obowiązków

  • administracja systemem ERP,

  • migracja danych, zarządzanie bazą danych systemu MASA,

  • przygotowywanie szablonów wydruków, raportów oraz ich modyfikacji (Jaspersoft iReport Designer),

  • obsługa i administracja portalem nieobecności i rezerwacji,

  • tworzenie oraz utrzymywanie dokumentacji technicznej dot. modyfikacji i wydruków,

  • pomoc użytkownikom końcowym.

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe o profilu informatycznym lub w trakcie studiów,

  • znajomość języka SQL – preferowany Oracle SQL,

  • znajomość PL/SQL, Jaspersoft® Studio, obsługi systemu klasy ERP,

  • umiejętność analizy istniejącego kodu PL/SQL,

  • znajomość Java Script,

  • dobra znajomość pakietu MS Office (w szczególności Excel),

  • znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym w mowie i piśmie,

  • umiejętność podejmowania decyzji, pracy w zespole, planowania i organizacji pracy,

  • samodzielność, odpowiedzialność, dokładność w wykonywaniu pracy, podzielność uwagi,

  • komunikatywność,

  • chęć rozwijania swoich umiejętności zawodowych.

Tak organizujemy naszą pracę

Liczba osób w zespole

  • 2

Tak pracujemy

  • wewnątrz organizacji

To oferujemy

  • Umowę o pracę,

  • Pracę na pełen etat w międzynarodowej firmie,

  • Dobrą atmosferę pracy i solidne wsparcie ze strony naszego zespołu,

  • Niezbędne narzędzia pracy oraz szkolenia celem ciągłego rozwoju osobistego,

  • Opiekę medyczną, świadczenia socjalne,

  • Kartę Multisport.

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

Firma ViaCon Polska, należąca do europejskiej Grupy ViaCon, lider na polskim rynku w zakresie produkcji stalowych przepustów z blachy falistej.

Przewiń do profilu firmy