Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Młodszy programista - analityk systemu informatycznego - C# - .NET

Instytut Studiów Programistycznych S.A.

  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę, umowa zlecenie, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • młodszy specjalista (Junior)
  • praca stacjonarna
  • Szukamy wielu kandydatów

Brukselska 14

Praga-Południe

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Jako Młodszy programista będziesz:

  • Utrzymywać i pracować nad rozbudową bieżących funkcjonalności systemu

  • Tworzyć nowe rozwiązania zgodnie z założeniami projektu

  • Współpracować z wewnętrznym działem wsparcia technicznego

  • Aktywnie uczestniczyć w wewnętrznych spotkaniach analitycznych

Nasze wymagania

  • Zaaplikuj do nas jeśli:

  • Programowanie to Twoja pasja, którą chciałbyś rozwijać

  • Posiadasz doświadczenie w programowaniu w technologii .NET z wykorzystaniem języka C#, w szczególności Windows Forms lub WPF

  • W stopniu podstawowym znasz język zapytań SQL

  • Jesteś osobą komunikatywną i nie stanowi dla Ciebie problemu kontakt z osobami nietechnicznymi

  • Cechuje Cię kreatywność, samodzielność, odpowiedzialność za powierzone zadania, oraz chęć ciągłego doskonalenia swoich umiejętności

  • Potrafisz pracować w zespole

  • Znasz język angielski w stopniu pozwalającym na rozumienie dokumentacji technicznej

  • Twoim dodatkowym atutem będzie :

  • Znajomość technologii Xamarin

  • Znajomość ASP.Net MVC

  • Umiejętność modelowania procesów biznesowych

  • Ugruntowana wiedza informatyczna

  • Zdolności analityczne

  • Studia informatyczne ( ukończone, bądź w trakcie )

  • Znajomość serwera bazy danych Microsoft SQL Server

  • Znajomość systemów wersjonowania (w szczególności SVN)

  • Znajomość środowiska Visual Studio 2022

  • Prawo jazdy kategorii B

To oferujemy

  • Oferujemy atrakcyjne wynagrodzenie proporcjonalne do posiadanego doświadczenia oraz umiejętności

  • Możliwość wykazywania się kreatywnością w realizacji wyznaczonych zadań – jesteśmy otwarci na Twoje pomysły i propozycje

  • Praca pozbawiona rutyny i schematyczności

  • Będziesz częścią młodego, zgranego i dynamicznego zespołu

  • Elastyczne godziny pracy

  • Możliwość uczestnictwa w zajęciach sportowych organizowanych przez firmę - gry zespołowe

  • Pakiet medyczny

  • Dostęp do najnowszych technologii

  • Możliwość uczestniczenia w długofalowym i stabilnym projekcie

  • Otwarta ścieżka rozwoju w ramach struktur projektowych i organizacyjnych

O nas

Instytut Studiów Programistycznych S.A. - producent innowacyjnych systemów informatycznych i logistycznych, opartych o inteligentne algorytmy optymalizacyjne.