Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Młodszy programista aplikacji biznesowych JAVA

StreamsoftO firmie

  • plac Strzelecki 25, Wrocław
    Wrocław, dolnośląskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • młodszy specjalista (Junior)

Streamsoft

plac Strzelecki 25

Wrocław

Technologie, których używamy

Wymagane

  • Java

  • SQL

  • Eclipse

Mile widziane

  • Hibernate

  • Spring Framework

  • Webservices

Twój zakres obowiązków

  • Programowanie wg opracowanych wymagań

Nasze wymagania

  • Znasz język JAVA

  • Znasz relacyjne bazy danych i język SQL

  • Umiesz posługiwać się typowymi narzędziami developerskimi, np. Eclipse

  • Masz wykształcenie wyższe informatyczne lub pokrewne

  • Potrafisz logicznie myśleć, być zaangażowany w pracę oraz kreatywny

  • Umiesz pracować w zespole i pod presją czasu

  • Znajomość technologii: Hibernate, Spring, Webservices

  • Wiedza z zakresu: wzorce projektowe, TDD

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w formie umowy o pracę

  • Bardzo dobrą atmosferę pracy w młodym i dynamicznym zespole

  • Wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia

  • Możliwość rozwoju i doskonalenia zawodowego

  • Pracę przy wykorzystaniu najnowszych narzędzi deweloperskich

  • Pakiet świadczeń dodatkowych

Streamsoft

Jesteśmy znanym i cenionym producentem systemów ERP w Polsce. Na rynku IT działamy od 30 lat, dostarczając kompletne rozwiązania, wspierające zarządzanie wszystkimi obszarami przedsiębiorstwa. Z naszych narzędzi codziennie korzysta prawie 80 tysięcy firm produkcyjnych, handlowych i usługowych. W segmencie średnich firm jesteśmy na pierwszej pozycji wśród producentów i dostawców rozwiązań klasy ERP na polskim rynku. Streamsoft Prestiż to najchętniej kupowany system ERP w Polsce.

Więcej informacji o firmie i programach można znaleźć na stronie www.streamsoft.pl

Przewiń do profilu firmy