Oferta pracy

Młodszy programista aplikacji biznesowych

Marketing Investment Group

  • Kraków

    Kraków, małopolskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • młodszy specjalista (Junior)
  • praca hybrydowa
  • rekrutacja zdalna

Technologie, których używamy

Wymagane

  • T-SQL

  • Java

Twój zakres obowiązków

  • będziesz analizować potrzeby, projektować i modelować procesy biznesowe w Microsoft Dynamics NAV 2016,

  • będziesz tworzyć i modyfikować raporty na platformie Microsoft SQL Server Reporting Services (SSRS),

  • będziesz współpracować w ramach zespołu programistów,

  • będziesz brać udział w różnorodnych projektach IT

  • będziesz programować interfejsy pomiędzy systemami, tworzyć skrypty

  • będziesz tworzyć dokumentację, zarządzać uprawnieniami, testować nowe rozwiązania

Nasze wymagania

  • masz wyższe wykształcenie kierunkowe

  • dobrze znasz T-SQL,

  • dobrze znasz języki programowania: Java, C/AL. (mile widziany),

  • dobrze znasz język angielski (tworzenie angielskojęzycznych wersji oprogramowania).

Mile widziane

  • umiejętność analizy procesów biznesowych i ich dokumentowania

  • doświadczenie w pracy z NAV 2013 (lub nowsze)

  • znajomość pakietu Visual Studio 2015 lub nowszy

  • znajomość specyfiki działalności firmy handlowej

  • Znajomość Androida

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • możliwość pracy zdalnej

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • brak dress code’u

  • program rekomendacji pracowników

  • inicjatywy dobroczynne

  • pakiet sportowy

  • system kafeteryjny My Benefit

Jesteśmy firmą o ugruntowanej pozycji w branży fashion. Od ponad 30 lat rozwijamy naszą obecność w regionie CEE – w Polsce, Niemczech, Austrii, Czechach, Rumunii, Bułgarii, Estonii, a także na Słowacji, Węgrzech, Łotwie oraz Litwie.

Z sukcesem prowadzimy sieci salonów Sizeer, JD Sports, 50 style, Timberland oraz Symbiosis. Jesteśmy wyłącznym dystrybutorem marek New Era, Lotto, Confront, up8 i wielu innych. Dzięki zaangażowaniu kilku tysięcy osób, które tworzą nasz zespół, zdobyliśmy zaufanie klientów w całej Polsce oraz za granicą.

Przewiń do profilu firmy