Oferta pracy

Młodszy programista aplikacji biznesowych / SQL

Sente sp. z o.o. sp. k.O firmie

  • Wrocław

    Wrocław, dolnośląskie
  • Ogłoszenie wygasło 25 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • młodszy specjalista (Junior)

Technologie, których używamy

System operacyjny

O projekcie

Swoje szeregi powiększa Zespół pracujący dla jednego Klienta z branży Automotive. Zespół na co dzień wspiera Klienta w dynamicznym wzroście, wdrażając kolejne rozszerzenia do naszego systemu ERP.

Twój zakres obowiązków

  • programowanie w bazie danych

  • projektowanie oraz implementacja nowych funkcji w systemie (od ustalenia szczegółów biznesowych poprzez projekt oraz realizację)

  • usprawnianie/automatyzacja procesów biznesowych, w działach sprzedaży, zakupów, logistyki, magazynu, księgowości

  • integracje z systemami zewnętrznymi, webserwisy

Nasze wymagania

  • posiadasz dobrą znajomość języka SQL

  • nie są Ci straszne pojęcia typu podatek VAT, faktura, spedycja

  • chcesz mieć realny wkład w projektowanie i wdrażanie rozwiązań u klienta

  • lubisz kontakt z klientem

  • jesteś gotowy/a do pracy w pełnym wymiarze godzin

  • jesteś gotowy/a do wyjazdów służbowych (zazwyczaj jest to dwudniowy wyjazd do Warszawy maksymalnie raz w miesiącu)

Mile widziane

  • masz pojęcie co to jest i do czego służy magazynowy system informatyczny (WMS – Warehouse Management System)

  • masz podstawową wiedzę z zakresu C#/C++

  • posiadasz podstawową znajomość systemu wersjonowania Git

Tak organizujemy naszą pracę

Tak pracujemy

  • wewnątrz organizacji

Takie dajemy możliwości rozwoju

  • budżet rozwojowy

  • czas na rozwój Twoich pomysłów

  • konferencje w Polsce

  • konferencje zagraniczne

  • mentoring

  • szkolenia wewnątrzfirmowe

  • szkolenia zewnętrzne

  • treningi umiejętności miękkich

  • wsparcie merytoryczne od liderów technologicznych

  • wymiana wiedzy technicznej w firmie

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie (po okresie próbnym zaproponujemy Ci umowę na czas nieokreślony),

  • indywidualny plan wdrożenia, który będzie realizowany wspólnie z dedykowanym Tobie opiekunem z nowego Zespołu oraz Działu HR, opierający się na kulturze feedbacku,

  • możliwość odbycia szkoleń wewnętrznych oraz zewnętrznych, realizowanych w ramach programu rozwojowego,

  • szansę na poszerzenie wiedzy nie tylko technicznej, ale i biznesowej,

  • swobodną i przyjazną atmosferę pracy, podkreślaną cyklicznymi świętowaniami,

  • system benefitów (karta Multisport, ubezpieczenie medyczne LuxMed, platforma kafeteryjna, dofinansowanie do nauki języka angielskiego).

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • elastyczny czas pracy

  • spotkania integracyjne

  • firmowa biblioteka

  • brak dress code’u

Etapy rekrutacji
1

weryfikacja CV

2

test zdalny

3

testy w biurze oraz rozmowa rekrutacyjna

Sente sp. z o.o. sp. k.

Jako Sente, w 2020 roku, obchodzimy swój jubileusz: 20 lat na istnienia naszej Firmy na rynku. Dużo się u nas działo przez ten czas 🙂

Mieliśmy okazje do celebrowania licznych sukcesów, takich jak wzrost liczby współpracowników do ponad 170 osób, rozrost największego Zespołu Dedykowanego, czy otrzymanie wielu nagród i wyróżnień, między innymi Gazeli Biznesu oraz Diamentu Forbesa. Nasza główna siedziba znajduje się we Wrocławiu, a nasze oddziały zlokalizowane są w Poznaniu, Rzeszowie oraz Starachowicach. Przez te wszystkie lata utrzymujemy przyjazną atmosferę, tworząc środowisko pracy, które umożliwia rozwój i poszerzanie swoich kompetencji.

W Sente wierzymy, że tylko te projekty, które stawiają na pierwszym miejscu efektywność i rozwój są warte realizacji. Nasze elastyczne rozwiązania informatyczne wspierają szybko rozwijające się firmy w całej Polsce. Widzimy, jak nasza codzienna praca przekłada się na konkretne efekty biznesowe.

Przewiń do profilu firmy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy