Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Młodszy programista - Aplikacji CONTACT CENTER, VOICEBOT I CHATBOT

UNIMA 2000 SYSTEMY TELEINFORMATYCZNEO firmie

UNIMA 2000 SYSTEMY TELEINFORMATYCZNE

Stanisława Skarżyńskiego 14

Kraków

Twój zakres obowiązków

  • Wdrażanie i rozbudowa aplikacji Contact Center, Systemów Voicebot i Chatbot

Nasze wymagania

  • ukończone lub w trakcie studia wyższe informatyczne lub pokrewne

  • umiejętność programowania obiektowego w co najmniej jednym języku programowania np. C#, JAVA

  • znajomość JavaScript

  • znajomość architektury REST API

  • praktyczna znajomość relacyjnych baz danych i języka SQL

  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie

Mile widziane

  • znajomość środowiska Microsoft Windows Server

  • znajomość technologii WebServices

  • znajomość technologii ASP.Net lub JSF, JSP

  • znajomość technologii VoIP oraz SIP

  • znajomość protokołów i technologii sieciowych: LAN, WAN,TCP/IP, DNS, itp.

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w prężnie rozwijającej się spółce giełdowej

  • dostęp do najnowszych technologii

  • ciekawą pracę z możliwością rozwoju zawodowego

  • szeroki zakres szkoleń

  • atrakcyjne wynagrodzenie

  • ubezpieczenie grupowe

  • pakiet medyczny

Unima 2000 Systemy Teleinformatyczne S.A. jest dostawcą innowacyjnych rozwiązań IT oraz systemów komunikacyjnych. Jest jedną z najdłużej działających w Polsce spółek w branży nowoczesnych technologii IT. Unima 2000 projektuje, wdraża i integruje wysokozaawansowane systemy dla biznesu. Świadczy usługi konsultingowe i audytorskie. Towarzyszy klientom na każdym etapie projektu. Dostarcza rozwiązania które umożliwiają firmom usprawnianie procesów biznesowych w sposób nowoczesny a zarazem ponadczasowy. Unima 2000 to Zespół ekspertów którzy dzielą się szeroką wiedzą technologiczną, unikalnymi kompetencjami oraz doświadczeniem wskazując nowe możliwości i szanse rozwoju.

Przewiń do profilu firmy

Wymagania osobowościowe:

kreatywność i samodzielność w działaniu

zdolności analityczne

zaangażowanie i silna motywacja do pracy

dobra organizacja pracy