Młodszy Programista Aplikacji (Junior Application Developer)

Lacroix Electronics Sp. z o.o.O firmie

Lacroix Electronics Sp. z o.o.

Lotnicza 2

Kwidzyn

Firma LACROIX Electronics Sp. z o.o. należy do międzynarodowej korporacji, europejskiego lidera w produkcji podzespołów elektronicznych, w szczególności dla branż motoryzacyjnej i przemysłowej. Fabryka w Polsce w ostatnich latach zdobyła wiele nagród w najbardziej prestiżowych konkursach na najlepszą firmę i pracodawcę w Polsce, m.in. Diamenty Forbes, HR Dream Team, Kreator Miejsc Pracy, HR Innovator, Siła Przyciągania, Orzeł „Wprost”, Top Employer Automotive, Złoty Laur Pomorskiej Nagrody Jakości, i wiele innych. Firma zatrudnia ponad 4000 profesjonalistów w Polsce, we Francji, w Niemczech i Tunezji.

Zatrudniamy najlepszych i pracujemy dla najlepszych !!!

Zakres obowiązków:

  • tworzenie aplikacji webowych w firmie produkcyjnej z branży elektronicznej,
  • uczestniczenie w fazie projektowania i zbierania wymagań nowych aplikacji,
  • współpraca z działem cyfryzacji w innowacyjnych projektach,
  • praca w dynamicznym, międzynarodowym zespole.

Wymagania:

  • znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym swobodną komunikację,
  • znajomość języka programowania PHP lub JAVA, bazy danych MySQL,
  • doświadczenie w tworzeniu aplikacji webowych w języku PHP lub JAVA (mile widziane, możliwość przyuczenia),
  • umiejętność programowania w VBA for Excel (mile widziane),
  • umiejętność analitycznego myślenia oraz rozwiązywanie problemów,
  • znajomość koncepcji programowania obiektowego (OOP).

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • realizację projektów dla światowych liderów w branży motoryzacyjnej
  • efektywny onboarding w platformie e- learnigowej
  • pomoc opiekuna w okresie wdrożenia
  • elastyczny czas pracy
  • pakiet relokacyjny na 3 lata (dofinansowanie kupna mieszkania)
  • mini SPA w pracy (masaże, zabiegi fizjoterapii, usługi kosmetyczne i fryzjerskie)
  • pakiet zniżek u naszych lokalnych partnerów w ramach programu „Lakarta”
  • porady prawne, finansowe, dietetyczne
  • usługi Concierge
  • wspólne inicjatywy promujące aktywny tryb życia (m.in. karty Multisport
  • pakiety medyczne i ubezpieczenia grupowe
  • szeroki pakiet szkoleń i kursów językowych

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy