Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Młodszy Programista Aplikacji Mobilnych

Aspekt Sp. z o.o.O firmie

Aspekt Sp. z o.o.

Męczenników Oświęcimia 40

Radzionków

Technologie, których używamy

Wymagane

  • ASP.NET

  • WPF

  • Win Forms

  • Universal Apps

  • LINQ

  • REST

  • SoapUI

  • SQL

  • T-SQL

  • MSSQL

Twój zakres obowiązków

Tworzenie nowoczesnego, zintegrowanego systemu globalnego zarządzania procesami logistyki magazynowej, którego opcje dopasowane są do indywidualnych potrzeb Klientów.

Nasze wymagania

  • Dobra znajomość programowania obiektowego w C#, technologie:

  • NET (ASP.NET, WPF, Win Forms, Universal Apps)

  • Znajomość tworzenia aplikacji mobilnych w języku Kotlin

  • Znajomość technologii LINQ

  • Praktyczna znajomość Web Services (REST/SOAP)

  • Znajomość języka SQL, T-SQL oraz relacyjnych baz danych (MSSQL)

  • Znajomość środowiska Visual Studio i Android Studio

  • Znajomość języka angielskiego

  • Doskonałe zdolności analityczne

  • Chęć ciągłej nauki, umiejętność szybkiego przyswajania wiedzy

  • Komunikatywność, umiejętność pracy w zespole

Mile widziane

  • Znajomość systemów kontroli wersji np. GIT, SVN

  • Doświadczenie w tworzeniu oprogramowania na urządzenia mobilne

  • Technologia kodów kreskowych i RFID

To oferujemy

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o prace

  • Dużą samodzielność i ciekawe, autorskie projekty

  • Przyjazną atmosferę i partnerskie relacje

  • Wynagrodzenie adekwatne do wiedzy, umiejętności i zaangażowania

  • Pracę w samym centrum Radzionkowa, obok dworca PKP oraz przystanków autobusowych

  • Komfortowe biuro, pełni wyposażona kuchnia

  • Stabilność i bezpieczeństwo zatrudnienia

  • Szkolenia krajowe i zagraniczne, konferencje branżowe

  • Imprezy firmowe, wyjazdy integracyjne

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • spotkania integracyjne

  • paczki świąteczne

Dołącz do zespołu, który odnosi sukcesy!

Aspekt Sp. z o.o. to lider w branży automatycznej identyfikacji produktów i usług w magazynach, firmach produkcyjnych i dystrybucyjnych. Działamy na całym świecie, od rodzimego rynku, przez Europę po daleki Katar, a wśród naszych partnerów i klientów znajdują się największe marki. Pokaż swój talent, a my pomożemy ci go rozwinąć!

Przewiń do profilu firmy