Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Młodszy Programista Baz Danych

Advisor Systems Sp. z o.o.O firmie

  • Śląska 47, Gdynia
    Gdynia, pomorskie
  • Ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • młodszy specjalista (Junior)

Advisor Systems Sp. z o.o.

Śląska 47

Gdynia

Technologie, których używamy

Wymagane

  • SQL

Mile widziane

  • Microsoft SQL Server

  • JSON

  • GIT

Twój zakres obowiązków

  • wprowadzanie w życie własnych pomysłów oraz niestandardowych rozwiązań

  • tworzenie procedur i funkcji w bazach Microsoft SQL Server

  • aktywna współpraca z analitykami przy projektowaniu rozwiązań

  • wspomaganie helpdesku przy rozwiązywaniu problemów klienta

  • projektowanie i budowanie mechanizmów integracji

  • zapewnianie konsultacji działowi programistycznemu oraz Menedżerowi Produktu w zakresie optymalizacji oraz rozwoju systemu

  • odczuwanie dumy z własnej kreatywności i przełamywania ograniczeń

Nasze wymagania

  • posługiwanie się językiem SQL

  • efektywne porozumiewanie się w języku angielskim w mowie i piśmie

  • analityczne podejście do problemu

  • umiejętność poznawania nowych rzeczy i szybkiego uczenia się

  • doświadczenie ze środowiskiem Microsoft SQL Server

  • znajomość jakiegoś języka skryptowego

  • umiejętność tworzenia makr w MS Excel przy użyciu VB

  • znajomość systemów kontroli wersji (GIT)

  • znajomość formatu wymiany danych JSON

To oferujemy

  • szkolenie i przygotowanie do pracy

  • pracę w międzynarodowym środowisku

  • możliwość samorealizacji i rozwiązywania niestandardowych zadań

  • możliwość podejmowania nowych wyzwań

  • brak rutyny gwarantowany

  • stałe zatrudnienie na umowę o pracę w stabilnej firmie

  • pakiet świadczeń dodatkowych (opieka medyczna)

Jesteśmy producentem Advisor247 Legal – kompleksowego systemu do obsługi kancelarii i działów prawnych. Intuicyjnego, wydajnego, bezpiecznego. Stworzonego przez ludzi myślących szerzej.

Działamy w ramach norweskiej grupy kapitałowej Advisor. Jesteśmy profesjonalnym, zgranym i pełnym entuzjazmu zespołem, który obsługuje klientów z całego świata.

Chcesz się rozwijać? Jesteś kreatywny? To świetnie! To znaczy, że szukamy właśnie Ciebie!

Przewiń do profilu firmy