Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Młodszy programista bazy danych

LEGS

  • Aleksandrów Łódzki

    Aleksandrów Łódzki, łódzkie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • młodszy specjalista (Junior)
  • praca stacjonarna

Technologie, których używamy

Wymagane

  • SQL

Mile widziane

  • jQuery

  • JavaScript

  • CSS

  • Linux

Twój zakres obowiązków

  • Prowadzenie rozwoju aplikacji i baz danych opartych na technologiach Oracle wspomagających produkcję i logistykę magazynowania

  • Implementacja nowych funkcjonalności na podstawie określonych wymagań biznesowych

  • Optymalizacja i testy wytworzonego oprogramowania

  • Przygotowywanie dokumentacji technicznej dla realizowanej funkcjonalności

  • Pomoc w rozwiązywaniu bieżących problemów technicznych

Nasze wymagania

  • Znajomość SQL

  • Doświadczenia w programowaniu z użyciem SQL i/lub PL/SQL

  • Mile widziana znajomość systemu Linux, CSS, Javascript, jQuery

  • Znajomość języka angielskiego w stopniu umożliwiającym czytanie dokumentacji technicznej

  • Chęć nauki i rozwoju w obszarze programowania baz danych Oracle

  • Znajomość baz danych Oracle

  • Doświadczenie w pracy z Oracle EBS, APEX

  • Znajomość zasad funkcjonowania systemów klasy ERP

  • Znajomość dodatkowych języków programowania (python, node.js, bash)

To oferujemy

  • zatrudnienie w stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej

  • ciekawe wyzwania, które przynoszą satysfakcję z wykonywanych obowiązków

  • wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kompetencji

  • otwartość zespołu do dzielenia się wiedzą i doświadczeniem

  • przyjemną atmosferę w miejscu pracy

  • dofinansowanie do pakietu medycznego

  • możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego oraz karty sportowej

  • dostęp do aplikacji SmartLunch

  • praca w trybie stacjonarnym

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

LEGS

Jesteśmy polską firmą z kapitałem zagranicznym, jednym z największych europejskich dystrybutorów przędz tekstylnych i technicznych na bazie własnego magazynu. Zajmujemy się produkcją, importem i dystrybucją przędz naturalnych i syntetycznych. Nasza siedziba znajduje się w sercu Europy.

Na początku działalności nasza oferta adresowana była głównie do rodzimych producentów, ale po wejściu Polski do Unii Europejskiej (2004) silnie rozwinęliśmy dział eksportu. Obecnie już ok. 30% obrotu firmy pochodzi z eksportu, a nasze przędze docierają do prawie wszystkich krajów Europy.

Przewiń do profilu firmy